Szukaj

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ze wszystkimi dziećmi. Jest też śliczny wnuczek: „Gumiś przecudowny”

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski na Instagramie pokazał zdjęcie, na którym pozuje z mamą, rodzeństwem, a także bratankiem. Urocza fotografia podbiła serca internautów. Jak ją komentują? 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywa, że po śmierci męża, Pawła Królikowskiego, może liczyć na wsparcie dzieci. Pomagają jej w codziennych obowiązkach. Najstarszy syn, Antek, przejął obowiązki głowy rodziny i sprawdza się znakomicie. Świadczyć mogą o tym słowa jej mamy, która w Dzień Dobry TVN mówiła:

Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania.

Antek Królikowski pokazał rodzinne zdjęcie

Antoni Królikowski nie tylko dba o bliskich, ale chce, by pamiętano o jego tacie. Dlatego zdecydował się na kontynuowanie niektórych z jego pomysłów. Do takich należy organizacja polsko-czeskiego festiwalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski.

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce, wydarzenie odbędzie się na nieco innych zasadach. Chociaż szczegółowy program nie jest znany, wiadomo, że nie zabraknie atrakcji:

Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami – komentował Antek Królikowski w rozmwie z Fleszem. 

Oprócz organizacji wydarzenia, rodzina nie zapomina, by spędzać czas razem. Dowodem jest piękne zdjęcie, które w czwartek pojawiło się na Instagramie Antka. Aktor pozuje z mamą, rodzeństwem i bratankiem, Józefem.

Zdjęcie zachwyca internautów. W komentarzach komplementują silną więź Królikowskich, a także piszą, że najmłodszy bohater zdjęcia jest podobny do dziadka:

  • Wnusio przypomina tu dziadka.
  • Jesteście wspaniałą rodziną. A „Gumiś” przecudowny.
  • Mama jaka piękna. Geny genami, ale to co się wynosi z domu rodzinnego to daje „kręgosłup” na całe życie.

Więź między Królikowskimi jest pięknie widoczna.


Antek Królikowski pokazał rodzinną sesję

Antek Królikowski pokazał rodzinną sesję

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×