Szukaj

Dopiero teraz widać podobieństwo Anny Wendzikowskiej do Julii Roberts! Tak ubrane wyglądają jak siostry

Anna Wendzikowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w nowej stylizacji. Internauci przyrównali ją do Julii Roberts. Czy rzeczywiście są podobne? 
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zachęca do zostania w domu, z którego nie wychodzi bez potrzeby. Dziennikarka jest jednak nadal aktywna w sieci, gdzie pokazuje wybrane kulisy ze swojej prywatności. Tak jak kilka dni temu, gdy opublikowała zdjęcie ze swoją najmłodszą córką, Antoniną. Dziewczynka jest bardzo podobna do znanej mamy.

Uśmiechamy się do Was i przytulamy Was. Nie chcę się silić na pisanie czegoś pseudoodkrywczego… Przecieram oczy ze zdumienia na to, co się dzieje. Jestem w szoku, jak nagle nasz, pędzący na złamanie karku, świat się zatrzymał… Myślcie pozytywnie, a jeśli szukacie filmów dla zabicia nudy zajrzyjcie na moje IS, mam dla Was trochę rekomendacji. Trzymajcie się #zostajewdomu #zostanwdomu #watchmovies – zaapelowała pod fotografią Wendzikowska.

Anna Wendzikowska w czerwonej sukni. Jak wygląda?

Ania nie tylko zachęcała obserwatorów do oglądania filmów w wolnym czasie, ale także zaproponowała im pewną zabawę. Ubrana w sukienkę,  zapytała fanów, czy chcą pobawić się z nią w odtwarzanie słynnych filmowych scen:

Kochani, przypomniałam sobie po moim ostatnim zdjęciu, które było nawiązaniem do sceny z Notting Hill, że już kiedyś w programie Dziewczyny z Hollywood bawiłam się w rekonstrukcję różnych znanych filmowych momentów. Oczywiście wiecie, do czego nawiązuje stylizacja ze zdjęcia?? I tak sobie pomyślałam, może chcecie się ze mną pobawić w odtwarzanie słynnych filmowych scen? Dajcie znać w komentarzach! Brakuje mi celu na tej kwarantannie, a ten byłby niezły.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Kiedy jedni komplementowali jej wygląd, pisząc, że wygląda jak Julia Roberts, inni komentowali, że chętnie przyłączą się do tego pomysłu:

  • Pomysł zacny. Prawie takie kalambury. Wrzucam powiadomienia o postach i czekam na kolejne zdjęcia. Ładna kobieto.
  • Wspaniale Pani wygląda w czerwieni, taki odcień czerwieni jest moim ulubionym.
  • Wyglądasz jak Julia Roberts. Świetne to zdjęcie.
  • Elegancko pani Aniu w sam raz na wyjście do drugiego pokoju.
  • Z Julią Roberts mogłybyście uchodzić za siostry. Świetnie.

Wam także podoba się ten pomysł?

Zobacz także: Anna Wendzikowska w marynarce z sieciówki za 80 zł! Swoim ciuszkiem wywołała szał na Instagramie


Anna Wendzikowska w czerwonej kreacji

Anna Wendzikowska w czerwonej kreacji

Ania Wendzikowska w marynarce z sieciówki

Ania Wendzikowska w marynarce z sieciówki

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×