Szukaj

Anna Wendzikowska w marynarce z sieciówki za 80 zł! Swoim ciuszkiem wywołała szał na Instagramie

Anna Wendzikowska, w marynarce z sieciówki, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Gdzie można ją kupić? Ile kosztuje?
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska od momentu, w którym w Polsce można mówić o epidemii koronawirusa, zachęca swoich obserwujących do pozostania w domu. Tak było też kilka dni temu, gdy pokazała zdjęcie ze swoją najmłodszą córką. Antonina jest niemal identyczna, jak jej znana mama.

My w domu… Uśmiechamy się do Was i przytulamy Was. Nie chcę się silić na pisanie czegoś pseudoodkrywczego… Przecieram oczy ze zdumienia na to, co się dzieje. Jestem w szoku, jak nagle nasz, pędzący na złamanie karku, świat się zatrzymał… Myślcie pozytywnie, a jeśli szukacie filmów dla zabicia nudy zajrzyjcie na moje IS, mam dla Was trochę rekomendacji. Trzymajcie się #zostajewdomu #zostanwdomu #watchmovies – zaapelowała pod fotografią Wendzikowska.

Anna Wendzikowska w marynarce z sieciówki. Gdzie ją kupiła?

Ania dobrowolną kwarantannę przerwała w środę, gdy pojawiła się w pracy. Przed studiem Dzień Dobry TVN czekali na nią fotoreporterzy, którzy zrobili jej mnóstwo zdjęć. Dzięki nim wiadomo, że dziennikarka wyglądała stylowo. Ubrała się w różową spódnicę i biały top, na które zarzuciła długi płaszcz zapinany na guziki. Sięgnęła po kremowe buty na obcasie, a także torebkę od Chanel.

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska — przed studiem Dzień Dobry TVN

Gwiazda pod płaszczem ukryła nie tylko sukienkę, ale także dwurzędową marynarkę o luźnym kroju z klasycznym kołnierzem, którą pochwaliła się na swoim Instagramie.

Dzisiaj w @dziendobrytvn znowu radziłam, jakie filmy możecie obejrzeć w domu.Tym razem wybierałam mądre bajki dla dzieci i rodziców.  zróbcie sobie kino w domu! Zróbcie popcorn, przygotujcie przekąski, wyciągnijcie koce. I usiądźcie całą rodziną wygodnie na kanapie. Link do materiału znajdziecie w moich IS #stayhome #watchmovies #familytime

Okazuje się, że model marynarki, który wybrała Ania, został zaprojektowany przez markę Sinsay. Kosztuje niecałe 80 zł. Cena zachwyciła internautki, które pisały, że:

  • Zawsze Pani wygląda uroczo. Piękna marynarka.
  • Ale świetna stylizacja.
  • Pani Aniu pięknie pani na tym zdjęciu.

A Wam jak się podoba?


Ania Wendzikowska w marynarce z sieciówki

Ania Wendzikowska w marynarce z sieciówki

Ania Wendzikowska w marynarce z Sinsay

Ania Wendzikowska w marynarce z Sinsay

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×