Anna Starmach zmieniła fryzurę. Odważne cięcie sprawiło, że fani zaniemówili z wrażenia. Wygląda rewelacyjnie!

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach zrelacjonowała w sieci wizytę u fryzjera. Gwiazda zdecydowała się na bardzo odważne cięcie. Pojawiła się nawet grzywka. Jak teraz wygląda? To była znakomita decyzja!

Anna Starmach z show-biznesem związana jest od wielu lat. Jej przygoda z branżą zaczęła się od wizyty w śniadaniówce i wygranego konkursu kulinarnego w DDTVN. Od tamtej pory nieustannie pojawia się na ekranach telewizorów. Jest jedną z jurorek w programie MasterChef i MasterChef Junior. Pojawia się też w innych formatach stacji i zdecydowanie stała się jedną z ulubionych gwiazd stacji TVN.

Ania z zaangażowaniem prowadzi też swoje konto w social mediach, gdzie zdradza nowe przepisy, ale uchyla też rąbka tajemnicy dotyczącego codzienności. Gwiazda kulinariów absorbującą pracę w mediach łączy z opieką nad dwojgiem dzieci. Razem z mężem, Piotrem Kuskiem wychowują: Jagnę i Gustawa. Prezenterka podjęła decyzję o tym, że nie będzie pokazywała w social mediach twarzy swoich pociech, jednak od czasu do czasu dodaje zdjęcia, czy nagrania z maluchami.

Anna Starmach zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Ania Starmach jest jedną z tych gwiazd, które nie kreują idealnej instagramowej rzeczywistości. Pokazuje internautom swoją codzienność bez zbędnych filtrów i idealnie ustawionych kadrów. Właśnie za tę prawdziwość w dużej mierze pokochali ją fani. Gwiazda nie ma problemu z tym, żeby wystąpić w sieci bez makijażu, czy idealnie ułożonych włosów.

Jeden z ostatnich postów w sieci pokazuje jednak, że Anna jak każda kobieta uwielbia wizyty u fryzjera i wraz z nadejściem jesieni postanowiła diametralnie zmienić fryzurę. Pojawiło się zupełnie nowe cięcie, a nawet dłuższa grzywka.

Co myślicie o tej metamorfozie?
Ja jestem zachwycona! GRZYWKA?! Kto by pomyslślał? Na pewno NIE JA

Jurorka MasterChefa nie ukrywała, że jest zachwycona nowym wizerunkiem, a pod nagraniem z salonu, które udostępniła w sieci pojawił się ogrom komplementów. A jak wam się podoba Ania w nowej fryzurze? My uważamy, że to bardzo udana metamorfoza. Zdjęcia zobaczycie e naszej galerii.


Anna Starmach zmieniła fryzurę

Anna Starmach zmieniła fryzurę

Anna Starmach zmieniła fryzurę

Anna Starmach zmieniła fryzurę

Anna Starmach zmieniła fryzurę

Anna Starmach zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×