Anna Starmach przyłapana na podbieraniu ubrań męża. Jak to możliwe przy takiej różnicy wzrostu?

Anna Starmach podbiera ubrania męża

Anna Starmach podbiera ubrania męża

Anna Starmach została przyłapana przez męża na podbieraniu mu ubrań. Co opublikowała na Instagramie gwiazda Master Chefa?

Anna Starmach kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Gwiazda już pod koniec zeszłego roku pochwaliła się fanom szczęśliwą nowiną. Dodała rodzinny kadr na Instagramie, z którego mogliśmy dowiedzieć się, że razem z Piotrem Kuskiem, spodziewa się kolejnego dziecka. Małżonkowie od ponad dwóch lat są rodzicami uroczej Jagny.

Mąż Anny Starmach jest biznesmenem i menadżerem w znanej firmie informatycznej. O swoim związku Ania mówiła w jednym z wywiadów.

Przez długie lata poszukiwałam bezpieczeństwa w związku. Piotrek jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Która mnie kocha i akceptuje niezależnie od moich różnych humorów, stresu. Jest wobec mnie bardzo wyrozumiały. Natomiast jest zupełnie ode mnie różny. Sprawia nam ogromną frajdę, że siedzimy oboje na tej samej kanapie i czytamy kompletnie inne książki. Każde z nas ma swoje życie, ale mamy też życie wspólne. Każde z nas ma własne pasje. Ja jestem mało sportowa, on jest bardzo sportowy. Ja gotuję, on je. Dogadujemy się.

Fani Starmach wiedzą także, że mąż ich ulubienicy jest bardzo wysokim mężczyzną. Zresztą widać to na zdjęciach, które od czasu do czasu udostępnia Ania.

Rożnica wzrostu jest bardzo duża, a Starmach przyznała się, że podbiera ubrania męża. Jak to możliwe?

Anna Starmach przyznała się, że podbiera ubrania męża

Anna Starmach nie ukrywa, że bardzo kocha swojego męża. Stworzyli pięknie dopełniający się duet i widać, że połączyło ich nie tylko uczucie, ale też podobne poczucie humoru. W jednym z postów wyznała, że nie są parą idealną i ona nie zamierza tego urywać, tak jak tego, że właśnie tak wygląda prawdziwe życie.

Ktoś powiedział: PARA JAK Z OBRAZKA. I to się zgadza. Piękny ten obrazek. I kocham mojego męża najbardziej na świecie ALE my też się sprzeczamy, miewamy ciche dni, często się nie zgadzamy i brakuje nam czasu dla siebie. Od jakiego czasu „kłócę się z instagramem”, albo inaczej: nie zgadzam się na propagowanie tu przypudrowanego idealnego życia […].

W piątek na Instastory Ani pojawiła się z kolei relacja, która z pewnością dała do myślenia fanom Starmach. Okazało się, że ich ulubienica podbiera ubrania męża, a ten, obserwując jej profil, dostrzegł to.  Jak to możliwe przy takiej różnicy gabarytów? Gwiazda Master Chefa sprytnie sięgnęła jedynie po ciepły szalik Piotra. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Anna Starmach podbiera ubrania mężowi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×