Ania i Robert Lewandowscy wciąż nie ochrzcili Laury. Powodem nie tylko pandemia

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy w tym roku zostali rodzicami. Chociaż Laura ma już siedem miesięcy, rodzice jeszcze jej nie ochrzcili. Dlaczego?

Anna i Robert Lewandowscy nie ukrywają, że są wierzący. Trenerka w jednym z wywiadów podkreślała, że „modlitwa, Bóg i wiara to fundamenty, które wiele razy jej pomogły”. Dodała też, że swojego wyznania absolutnie się nie wstydzi:

Jestem wychowana w religijnym duchu. W tradycyjnej rodzinie, gdzie co niedzielę chodziło się do kościoła. Czasem mama wyganiała mnie na mszę, ja się buntowałam, ale ostatecznie szłam […] Nie chcę, by zabrzmiało to teraz tak, że co tydzień jesteśmy w kościele w pierwszym rzędzie, ale mojego wyznania absolutnie się nie wstydzę — mówiła w rozmowie z WP.

Gdy małżonkowie zostali rodzicami po raz pierwszy, dwa miesiące po narodzinach Klary zdecydowali się ją ochrzcić.

Anna i Robert Lewandowscy nie ochrzcili jeszcze Laury. Dlaczego?

Lewandowscy w tym roku powitali na świecie drugą córkę, Laurę. O tym, że dziewczynka pojawiła się na świecie, poinformował dumny tata. W social mediach opublikował pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd.

Chociaż dziewczynka niedawno skończyła siedem miesięcy, jeszcze nie została ochrzczona. Okazuje się, że małżonkowie mają dwa ważne powody, przez które na razie wstrzymują się z uroczystością. Powodem jest nie tylko pandemia koronawirusa, ale też fakt, że siostra Roberta, Milenia, urodziła dwa miesiące po Ani:

Z chrzcinami nadal czekamy. Ze względu na pandemię nie można było podróżować, a teraz pojawiło się więcej dzieci, bo Milena, siostra Roberta, urodziła, więc pewnie zrobimy wspólne chrzciny Laurki i Matyldy. Dla nas jest to bardzo ważne — komentowała Lewandowska w wywiadzie dla Elle Man.

Czekamy więc na fotografie z uroczystości.

Warto wspomnieć, że nie tylko Lewandowscy wstrzymali się z uroczystością. Na taki krok nie zdecydowali się także Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek, którzy w tym roku także zostali rodzicami. Nie zanosi się jednak, by Henio Majdan został ochrzczony. Pisaliśmy o tym tutaj.


Anna Lewandowska z rodziną

Anna Lewandowska z rodziną

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna i Robert Lewandowscy przed podróżą

Anna i Robert Lewandowscy przed podróżą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×