Szukaj

Anna Mucha już się otrząsnęła po zwolnieniu z TVP. Zdradziła plany na walentynki. „Może być coś bardziej HOT”

Anna Mucha - walentynki

Anna Mucha - walentynki

Anna Mucha na Instagramie zdradziła plany na walentynki. Dzień Zakochanych już jutro, a ona najwyraźniej już zapomniała o przykrym zwolnieniu z TVP.

O Annie Musze prasa pisała ostatnio w kontekście zwolnienia jej z funkcji jurora Dance, Dance, Dance. O tym, że nie zobaczymy aktorki w show, poinformowała sama zainteresowana na Instagramie. Opublikowała obszerny post i zdjęcia z planu poprzedniej edycji.

Przerwana lekcja jurorowania … – zaczęła wpis.

Napisała, że nie rozumie decyzji produkcji i jest jej przykro z tego powodu. Przyznała, że ocenianie sprawiało jej przyjemność, szczególnie zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli zwłaszcza jak gorzej to znoszą. Pojawiło się kilka teorii na temat jej zwolnienia, ale wydaje się, że powód jest banalny.

Jej ostry język podobał się produkcji. Robiła show, pisały o niej portale. O programie było głośno! Prawda o jej odejściu jest bardziej przyziemna – nie dogadała się z TVP co do stawki. Chciała bardzo dużo pieniędzy, stacja nie była gotowa jej tyle zapłacić. Trwały negocjacje, ale przerwała je swoim oświadczeniem – powiedziała Pudelkowi jedna z osób pracujących przy produkcji DDD.

Tymczasem Anna Mucha już się otrząsnęła po tym przykrym zdarzeniu i na Instagramie zdradziła, jakie ma plany na walentynki.

Anna Mucha zdradziła palny na walentynki

Nie jest już tajemnica, że Anna Mucha jest w związku z Jakubem Wonsem. Tworzą parę w życiu prywatnym, ale także współpracują ze sobą w sprawach zawodowych.

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia — komentowała aktorka tę kooperację w Party.

W projekt zainwestowali swój czas, a także oszczędności. Chociaż efekt prac miał zostać zaprezentowany już pod koniec października, premiera została przełożona. Niedawno plotkowano, że Anna Mucha i Jakub Wons są już po zaręczynach. Dowodem miał być pierścionek, który czujni fotoreporterzy dostrzegli na palcu gwiazdy M jak miłość. Aktorka w rozmowie z Party skomentowała tę sytuację.

Jasne jest więc, że walentynki Ania spędzi w ramionach ukochanego. W najnowszym poście zdradza, że z różnych powodów będzie gorąco. Na zdjęciu pozuje uśmiechnięta z pomalowanymi na czerwono ustami. Mamy powody przypuszczać, że obok Muchy siedzi Wons.

Czy w zimowy, mroźny wieczór, przed kominkiem może być coś bardziej HOT niż… … Grzaniec Galicyjski z papryczka chili ?!?
Im bliżej Walentynek tym coraz bardziej pikantnie – napisała.

Internauci komplementują urodę aktorki i życzą udanego Dnia Zakochanych.


Anna Mucha - walentynki 2021

Anna Mucha - walentynki 2021

Anna Mucha - walentynki 2021

Anna Mucha - walentynki 2021

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×