NewsyZachwycona nową fryzurą Anna Mucha na randce z partnerem. Fryzjer postawił na cięcie

Zachwycona nową fryzurą Anna Mucha na randce z partnerem. Fryzjer postawił na cięcie

Anna Mucha
Anna Mucha
Zuza Maciejewska
01.10.2021 07:00, aktualizacja: 01.10.2021 10:51

Anna Mucha pierwsze kroki w aktorstwie stawiała w wieku 9 lat. Zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Andrzeja Wajdy, Korczak. W kolejnych latach grała w produkcjach takich jak m.in. Chłopaki nie płaczą, a także Lista Schindlera. Popularność przyniosła jej jednak rola Magdy w serialu M jak miłość. Dzięki niej aktorka zdobyła mnóstwo fanów.

Gwiazda, by być z nimi w stałym kontakcie, aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie zdradza wybrane momenty z życia prywatnego, a także wyraża swoje zdanie na tematy, które je bulwersują. Tak jak niedawno, gdy wybrała się w podróż z Rzeszowa do Łańcuta. Gdy zobaczyła rachunek za taksówkę, zdębiała. Podróż kosztowała ją 181 złotych:

No nie są warszawskie ceny. To jest słuchajcie dwa razy drożej niż bilet lotniczy z Warszawy do Rzeszowa. Jako że wyczerpałam już dziś budżet na taksówki, dalej idę na piechotę.

Anna Mucha: metamorfoza. Jak wygląda?

Anna Mucha w czwartek pochwaliła się wizytą u zaprzyjaźnionego fryzjera. Nagrała krótki filmik na Instastory, na którym pozuje w mokrych włosach. Pokusiła się o krótki komentarz, w którym ujawniła, że sytuacja zaczyna się niewinnie:

Zaczyna się niewinnie.

Gdy jej wizyta w salonie dobiegła końca, wybrała się na randkę. Razem ze swoim partnerem Jakubem Wonsem udali się na kolację. Aktorka w mediach społecznościowych relacjonowała wizytę w knajpie, a także dodała zdjęcie z ukochanym. Partnerzy pozują z uśmiechami na twarzy - widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Uwagę zwraca fryzura gwiazdy. Można odnieść wrażenie, że aktorka nosi krótsze włosy niż jeszcze jakiś czas temu. Chociaż zmiana jest niewielka, gwiazda wygląda świetnie.

Anna Mucha i Jakub Wons spotykają się od dwóch lat. Stworzyli duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Razem współtworzą spektakl Przygoda z ogrodnikiem. Chociaż tworzą mieszankę wybuchową, starają się zachować profesjonalizm, o czym aktorka przekonywała w jednym wywiadzie.

Anna Mucha pokazała efekt metamorfozy
Anna Mucha pokazała efekt metamorfozy
Anna Mucha wybrała się do fryzjera
Anna Mucha wybrała się do fryzjera
Anna Mucha wybrała się do fryzjera
Anna Mucha wybrała się do fryzjera
Anna Mucha - drogi kurs taksówką
Anna Mucha - drogi kurs taksówką
Dlaczego Anna Mucha nie pokazuje twarzy dzieci?
Dlaczego Anna Mucha nie pokazuje twarzy dzieci?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także