Anna Mucha pomstuje na rachunek za taksówkę. „To nie są warszawskie ceny”. Ile zapłaciła?

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha na Instagramie zrelacjonowała swoja kosztowną podróż taksówką. Takiej kwoty się nie spodziewała. Co mówiła aktorka?

Jakiś czas temu Anna Mucha podzieliła się swoimi spostrzeżeniami po wizycie w jednej z luksusowych warszawskich restauracji. Aktorka zarzuciła lokalowi m.in. horrendalne ceny oraz serwowanie bardzo średnich ostryg. Po posiłku wyraz niezadowolenia dała w relacji na Instagramie, w której opisała nieudaną kolację.

Nie czekała długo na odpowiedź lokalu. Właścicielka zarzuciła Ani między innymi to, że nie poinformowała obsługi, że jest niezadowolona, a wylała żale w sieci. Zachowanie aktorki skrytykowała także specjalistka od etykiety, Irena Kamińska-Radomska. 

Jako że Mucha słynie z ciętego języka, przepychanka trwała jeszcze jakiś czas. Potem Anna skupiła się na sprawach zawodowych, a także przeprowadzce — zamieszkał z nią jej partner Jakub Wons.

Aktorka cały czas jest aktywna na Instagramie. Tym razem zrelacjonowała pechową podróż taksówką. Zapłaciła krocie za kurs z lotniska.

Ile Anna Mucha zapłaciła za taksówkę?

Anna Mucha wybrała się samolotem z Warszawy do Rzeszowa. Początkowo podróż układała się świetnie, o czym zadowolona aktorka informowała na Instastory. Nie spóźniła się na samolot, a także powiadomiła, że to historyczny moment, bo ma ze sobą jedynie torebkę, co jej się wcześniej nie zdarzyło. Pochwaliła się zakupami w sklepie wolnocłowym i zadowolona udała się na pokład.

Po wylądowaniu chciała pojechać do Łańcuta. Miła podróż skończyła się w chwili, kiedy Mucha zobaczyła rachunek za taksówkę z lotniska. Przejażdżka kosztowała ją 181 złotych!

No nie są warszawskie ceny. To jest słuchajcie dwa razy drożej niż bilet lotniczy z Warszawy do Rzeszowa – mówiła wyraźnie zszokowana.

Łańcut Anna zdecydowała się zwiedzić pieszo.

Jako że wyczerpałam już dziś budżet na taksówki, dalej idę na piechotę – relacjonowała, zachwycając się miejscem.

Trzeba przyznać, że cena kursu z lotniska w Rzeszowie do Łańcuta robi wrażenie.


Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Anna Mucha - drogi kurs taksówką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×