Anna Mucha i Jakub Wons zamieszkali razem. Były partner aktorki w dniu przeprowadzki pojawił się przed jej domem

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha od zeszłego roku tworzy bardzo udany związek. Zakochani łączy nie tylko miłość, ale także praca. Teraz ich związek wkroczył na kolejny ważny etap. Tabloid donosi, że decydowali się razem zamieszkać.

Anna Mucha to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda od dziecka związana jest z show-biznesem. W pierwszym filmie zagrała już jako mała dziewczynka. Od tamtej pory regularnie pojawia się w nowych produkcjach kinowych i telewizyjnych. Spora rozpoznawalność i sympatię widzów przyniósł jej serial M jak Miłość. Od dwóch dekad wciela się tam w postać Magdaleny Marszałek, a jej wątek jest jednym z głównych. Ania doskonale radzi sobie także jako aktorka komediowa, a każda kinowa produkcja z jej udziałem to gwarantowany sukces.

Należy ona również do tych gwiazd, którym udało się połączyć karierę z macierzyństwem. Chociaż jej grafik jest napięty po brzegi, to w roli mamy spełnia się najlepiej. Gwiazda wychowuje dwoje dzieci: 10-letnią Stefanię i 7-letniego Teodora. Jej pociechy są owocem związku z byłym partnerem Marcelem Sorą.

Anna Mucha zamieszkała z Jakubem Wonsem

Anna Mucha po rozstaniu z ojcem swoich dzieci przez jakiś czas była singielką. Wiosną zeszłego roku paparazzi przyłapali ją na romantycznym spacerze z Jakubem Wonsem. Na początku zakochani nie potwierdzali tego, co ich łączy, ale obecnie nie kryją się z uczuciami. Aktorka jest bardzo aktywna w sieci, a od kilku miesięcy w jej relacjach na Instagramie zaczął pojawiać się także nowy partner. Jak donosi dziennik Fakt, związek gwiazdy wkroczył na nowy etap. Para podobno zamieszkała razem.

Do mieszkania aktorki właśnie wprowadził się jej nowy partner, a były ukochany wyniósł resztę swoich rzeczy. Wszystko w zgodzie i bez zbędnych nerwów. Z kamienicy w znakomitej dzielnicy Warszawy najpierw wyszedł były partner aktorki i tata jej dzieci Marcel Sora, wynosząc torby. Zaraz potem pojawił się tam nowy facet Anny Jakub Wons, by wnieść ogromny karton przywieziony przez kuriera. A że Ania i Marcel mimo rozstania są w doskonałej komitywie, panowie też się polubili – czytamy w Fakcie.

Od dawna już wiadomo, że Anna Mucha oraz jej były i nowy partner są w świetnej komitywie. Cała trójka razem pracowała nad spektaklem Przygoda z ogrodnikiem. Takiej relacji można im pozazdrościć.


Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×