Szukaj

Anna Mucha z dziećmi na plaży. Teodor pozuje tyłem, a Stefania twarzą w stronę obiektywu. Słodki obrazek

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha spędziła wieczór w towarzystwie swoich dzieci na pięknej plaży. Zdjęcia opublikowała na Instagramie. Jak wyglądają?

Anna Mucha z aktorstwem związana jest od dziecka. Jako dziewięciolatka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy. Od tamtej pory regularnie możemy oglądać ją w najróżniejszych produkcjach. Nieprzerwanie od 17 lat gra w serialu M jak Miłość. Dzięki roli Magdaleny Marszałek zyskała sobie spore grono wiernych fanów.

Ania jest nie tylko aktorką, ale także osobowością telewizyjną. Często gości w różnego rodzaju programach i udziela interesujących wywiadów. Jej znakiem rozpoznawczym, jest nie tylko nieprzeciętna uroda, ale także niezwykle cięty język. Jest znana z tego, że bez żadnych oporów zawsze mówi to co leży jej na sercu.

Ostatnio o Ani zrobiło się dosyć głośno i to nie ze względu na jej pracę, a życie uczuciowe. Co najmniej przez kilka tygodni prasa znowu łączyła ją z byłym ukochanym Kubą Wojewódzkim. Sami zainteresowani również podkręcali tę atmosferę, na zmianę publikując dosyć niejednoznaczne zdjęcia. Po czasie jednak okazało się, że aktorka jest związana z kimś zupełnie innym. Paparazzi przyłapali ją podczas wypadu na drinka z Jakubem Wonsem. Gwiazda i jej ukochany, wracając, trzymali się za ręce, a zdjęcia z tego wieczoru szybko obiegły kolorową prasę.

Anna Mucha z dziećmi na plaży

Prywatnie Anna Mucha jest wspaniałą mamą cudownych dzieci: 9-letniej Stefanii oraz 6-letniego Teodora, których ojcem jest jej były partner Marcel Sora. Aktorka już od dawna nie jest z nim w związku, jednak jej serce nie jest samotne. Zakochała się na nowo i tworzy związek z Jakubem Wonsem. To z nim i z dziećmi właśnie spędza ostatnie dni wakacji. Ostatnio pokazała, jak w wielkim stylu raczy się winkiem w czasie wakacyjnego relaksu.

Dziś natomiast udostępniła bardziej nastrojowe zdjęcia, z dziećmi wieczorem na plaży. Był koc, świece, kosz piknikowy i pyszne jedzenie. Mucha wraz ze Stefanią i Teodorem delektowali się kolacją, podziwiając piękne widoki. Możemy zobaczyć jak bardzo urosły dzieci gwiazdy. Córeczka aktorki co prawda zapozowała twarzą do obiektywu, ale w trosce o jej bezpieczeństwo Ania zamazała jej oczy.

Kolacja na plaży… i wspaniały zachód słońca. Sama sobie zazdroszczę – napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

  • Pięknie się tam urządziłaś.
  • Ja też zazdroszczę, pięknie.
  • Piękne miejsce i te świece, ale wiadomo, ludzie się liczą i towarzystwo.
  • Wspaniały pomysł Anuś.

My również, patrząc na te zdjęcia, mocno zazdrościmy aktorce.


Anna Mucha z dziećmi

Anna Mucha z dziećmi

Anna Mucha z dziećmi

Anna Mucha z dziećmi

Anna Mucha z dziećmi

Anna Mucha z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×