Szukaj

Anna Mucha raczy się winkiem na polskiej plaży z partnerem. W kieliszku widać więcej niż chciała pokazać

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha korzysta z końcówki wakacji i plażuje nad polskim morzem. Podzieliła się z fanami fotografią, gdzie w wielkim stylu raczy się winkiem. To się nazywa wakacyjny nastrój.

Anna Mucha relaksuje się nad polskim morzem. Końcówka lata wcale jej nie nastraja melancholijnie, a wręcz przeciwnie, aktorka jak zawsze tryska energią. Pochwaliła się fanom stylowym zdjęciem z plaży, a oni nie mogą przestać jej komplementować.

Anna Mucha nad polskim morzem delektuje się winem

Anna Mucha słynie ze specyficznego poczucia humoru, więc choć w jej życiu osobistym, według doniesień prasy, nastąpiła pewna stabilizacja, ona nie mogła się powstrzymać, żeby troszkę nie poprowokować w sieci. Sztukę utrzymywania swoich fanów w napięciu opanowała do perfekcji, zresztą podobnie jak jej były partner Kuba Wojewódzki. Przez bardzo długi czas w kolorowej prasie pojawiały się informacje, że tych dwoje znowu ma się ku sobie, a oni najwyraźniej tylko igrali z internautami, przykuwając ich uwagę do rzekomego romansu. Przypomnijmy, że kilkanaście lat temu byli jedną z najgorętszych par show-biznesu.

Przez ostatnich kilka tygodni sieć rozgrzały plotki ich romansie. Na profilu społecznościowym dziennikarza co jakiś czas pojawiały się kolejne posty, na których publikował on zdjęcia tajemniczej nieznajomej, a wielu internautów doszukiwało się tam znaków świadczących, że to Ania.  Ona sama również bawiła się ze wszystkimi w kotka i myszkę, podejmując grę byłego partnera. I jak już tak się pobawili, to okazało się, że każde jest w związku. Wojewódzki z tajemniczą Natalią, a Ania podobno już od dłuższego czasu spotyka się z Jakubem Wonsem.

Dzisiaj na jej profilu pojawił się bardzo wakacyjny post. Aktorka pozuje na plaży, nad polskim morze i delektuje się białym winem. W rękach trzyma dwa kieliszki, co wskazuje na to, że jest tam w towarzystwie, być może właśnie nowego partnera, coś tam nawet odbiło się w szkle, może więcej niż chciała pokazać.  Mucha jest bardzo stylowa – w kapeluszu, i zielonym kwiecistym stroju, który idealnie pasuje do maty plażowej. Bardzo wakacyjne fotografie.

Wina, wina dajcie…! W ramach podróży dalekich i bliskich pozdrawiam znad polskiego morza i kieliszka nowozelandzkiego wina Sauvignon Blanc! Grunt to się odnaleźć, na mapie i w sytuacji – napisała.

Komplementów pod postem co niemiara. Fani Muchy jednogłośnie uważają, że jest fantastyczna, a energią mogłaby obdzielić cały kraj. Zdecydowanie pozytywny post.


Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Anna Mucha nad polskim morzem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×