Szukaj

Anna Mucha zaszalała podczas niedzielnego obiadu! Pochwaliła się światu powalającą wysokością rachunku! Czy zostawiła napiwek?

Anna Mucha rachunek za obiad

Ile Anna Mucha wydała na niedzielny obiad w restauracji? Zdjęcie paragonu

Anna Mucha nigdy nie ukrywała, że uwielbia jeść. W jednej z rozmów przyznała nawet, że „taniej jest ją ubrać niż wyżywić”. Gwiazda tak bardzo pokochała jedzenie, że nie tylko do perfekcji opanowała umiejętności kulinarne, którymi chwali się co jakiś w serwisach społecznościowych, ale też postanowiła zostać blogerką. Od jakiegoś czasu Ania na profilu Liżę talerze poleca restauracje, w których można dobrze i niedrogo zjeść.

W niedzielę Mucha wybrała się do jednej z knajp w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie akurat grała spektakl. W przerwie pomiędzy próbą a występem dla dużej publiczności Mucha skusiła się na solidny obiad. Zamówiła piankę z koziego sera, kruchą bezę, halibuta i rurkę z kremem. Ku zaskoczeniu wielu fanów, za solidny zestaw aktorka zapłaciła dokładnie 100 złotych! Dowodem dla niedowiarków jest zdjęcie paragonu:

Można? Można! A beza jest jedna z najlepszych jakie jadłam w życiu! – napisała aktorka.

Na internautach wrażenie zrobiła jednak nie tyle kwota, co to, że szczupła Ania potrafi zmieścić w sobie tak solidny obiad:

  • Gdzie to się wszystko w takim drobnym ciele mieści.

  • Rachunek powalająco wysoki, a pani super szczupła. Zazdroszczę 🙂

Po prostu dobre geny. Zazdrościmy.

Zobacz: Anna Mucha przyłapana w towarzystwie swoich słodkich dzieci! W bombowej miniówie i szałowych butach wygląda jak ich starsza siostra!

Zobacz: Anna Mucha zabrała całą rodzinę na sushi! Jej śliczna córka i przystojny partner byli w centrum uwagi

Zobacz: Wpadka w “M jak miłość”! Namiętna scena z Anną Muchą w roli głównej, a w tym czasie… Jak mogli tego nie zauważyć?!


Anna Mucha - rachunek za obiad

Anna Mucha - rachunek za obiad

Anna Mucha na spacerze z dziećmi

Anna Mucha na spacerze z dziećmi

Anna Mucha na spacerze z dziećmi

Anna Mucha na spacerze z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×