NewsyAnna Mucha związała się z Tomaszem Lisem!

Anna Mucha związała się z Tomaszem Lisem!

Anna Mucha związała się z Tomaszem Lisem!
Michał Gołębiowski

27.08.2014 07:21, aktual.: 27.08.2014 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co ich połączyło?

Jak już was informowaliśmy, Anna Mucha pracuje nad stworzeniem największego portalu parentingowego (zobacz: Anna Mucha buduje imperium! W jaką branżę zainwestowała? Wiemy, jakie ma wymagania w stosunku do pracowników). Teraz już wiadomo, że nie zrobi tego sama.

Aktorka i firma Glob360 - firma wydająca NaTemat.pl, której udziałowcem jest Tomasz Lis, a prezesem Tomasz Machała, przekształcą bloga Mamadu.pl w duży serwis parentingowy. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Glob360 i Anna Mucha w sierpniu otworzyli wspólną spółkę.

Anna Mucha była jedną z pierwszych blogujących aktorek w Polsce, zdobywając w sieci dużą popularność, setki tysięcy czytelników i tworząc społeczność. Zdecydowaliśmy się wspólnie z Anną zbudować Mamadu.pl, bo chcemy stworzyć wyjątkowej jakości magazyn parentingowy, łączący pracę redakcji i blogi z angażującą reklamą natywną. Chcemy zbudować serwis ze społeczną ambicją, inspirujący, wywołujący dyskusje i otwierający debaty na temat wszystkich aspektów macierzyństwa i rodzicielstwa - powiedział Tomasz Machała.

Anna Mucha także przede wszystkim chce poruszać tematy, o których nie można przeczytać w internecie. Nie boi się kontrowersji i burzliwych tematów.

Chciałabym, żeby Mamadu.pl było wyjątkowym portalem, gdzie rodzice czują się u siebie, gdzie pojawiają się ważne pytania i mądre odpowiedzi. Chciałabym, żeby w przyszłości było to miejsce również ważne społecznie, poruszające także trudne tematy i pomagające żyć w lepszych warunkach. Chciałabym także żeby to było miejsce które bawi, kształtuje gust, podaje ważne informacje i jest estetycznie wysmakowane... jednym słowem, żebyśmy byli najlepsi. Najlepsi dla dzieci i dla rodziców - stwierdziła aktorka.

Mamadu.pl w nowej odsłonie wystartuje już jesienią.

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także