Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Anna Mucha jest dramatycznie chuda! Pożycza ubrania od swojej sześcioletniej córki. Fani mocno zaniepokojeni. “To nie jest zdrowe”

Anna Mucha jest za chuda

Są powody do zmartwień?

Anna Mucha pożycza ubrania od córki

Anna Mucha określana jest mianem “najseksowniejszej polskiej aktorki” naszych czasów. Gwiazda rzeczywiście może pochwalić się przepiękną sylwetką, nie ma problemów z pokazywaniem ciała i potrafi być niezwykle kusząca na swoim Instagramie. Fani uwielbiają ją za uśmiech, poczucie humoru i dystans do siebie, ale tym razem żart sprawił, że wszyscy poważnie się zmartwili.

Na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym uśmiechnięta Mucha, bez grama makijażu na twarzy, pozuje w sukience swojej córki. Aktorka była wyraźnie bardzo rozbawiona faktem, że jest w stanie zmieścić się w kreację swojej małoletniej pociechy:

… ten moment kiedy pożyczasz od swojej sześcioletniej Córki sukienkę  #absolutely#nomakeup#nofilter#only#holiday

Niestety, fani nie podzielali jej rozbawienia. W komentarzach pojawiło się wiele zmartwionych osób. Wielbiciele pięknej Muchy byli mocno zaniepokojeni faktem, że aktorka mieści się w ubrania sześcioletniej córeczki:

  • Nie brzmi to zdrowo żeby dojrzała kobieta wchodziła w sześcioletniej dziewczynki sukienkę , ale tak po za tym to wyglądasz kwitnąco
  • Coś tak schudła?
  • Aniu Ty chyba zeszczuplałaś bo bardzo drobniutka jesteś
  • Za bardzo Aniu schudłaś
  • Chudzina
  • Chyba przesadziłaś z tym odchudzaniem

Zgadzacie się z nimi czy wręcz przeciwnie? Trudno nie zauważyć, że Mucha rzeczywiście wygląda nieco inaczej, ale czy rzeczywiście są powody do zmartwień?

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Ciężarna Ania Wendzikowska wskoczyła na dmuchanego jednorożca i relaksuje się w basenie. „Cud, że go nie zatopiłam”

Sławomir Zapała nie pozwala żonie rozwinąć skrzydeł? To przez niego musiała zrezygnować z telewizyjnego show!×