Anna Mucha rozpisała się o dzieciach i pokazała zdjęcie z okresu ciąży. Takiej sesji może pozazdrościć jej każda gwiazda

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i spełniona w roli mamy, nie ukrywa jednak, że jej dzieci, jak wszystkie na świecie, czasem sprawiają problemy. Opowiedziała o nich na Instagramie w poście z okazji Dnia Matki.

Anna Mucha kwarantannę spędza z dwójką swoich dzieci 8-letnią Stefanią i Teodorem, który w tym roku skończył 5 lat. Okazuje się, że z nimi zdecydowanie nie można się nudzić, ale dumna mama rozkoszuje się każdą chwilą ze swoimi pociechami.

Ania jest bardzo troskliwą mamą i dba przede wszystkim o dobro swoich dzieci. Mimo że na Instagramie jest bardzo aktywna, to w postach raczej skupia się na swojej pracy i projektach, w których bierze udział.

Jeśli chodzi o Stefanię i Teodora, to trzyma się jednej zasady i nie pokazuje ich twarzy. Fotografie, na których możemy ich zobaczyć, zawsze są robione w taki sposób, by nie ujawniać ich wizerunku. Mucha bardzo tego pilnuje, a swoją decyzję wytłumaczyła fanom na Instagramie już jakiś czas temu.

Mam najcudowniejsze dzieci na świecie, kilka osób może to potwierdzić np. ich Tata. Ale nie pokazuje ich twarzy, bo chronię swoich najbliższych… Bo nie wiem, kto kiedy i jak może wykorzystać delikatne informacje na nasz temat – napisała.

Dzisiaj dołączyła do kobiet, które świętowały Dzień Matki. W poście wyżaliła się na kłopoty z dziećmi.

Anna Mucha pisze o problemach z dziećmi

Mucha znana jest ze specyficznego poczucia humoru, więc jej post z okazji Dnia Matki nie mógłby być inny. Nie ma w nim typowych życzeń. Zwierzyła się, że jej dzieci są jej centrum świata i nie ma słów, żeby opisać miłość, jaką je darzy. Nie ukrywa też jednak, że sprawiają problemy, jakie znają chyba wszystkie mamy.

Życzyła im więc, oprócz spokoju, szczęścia i radości, działającego zamka w toalecie. Tak, udało się Ani ująć kwintesencję macierzyństwa, jeśli chodzi o dzieci kilkuletnie. Czasem zamknięta łazienka to tak wiele.

pamietam, ze wtedy tytuł tej okładki @viva_magazyn krzyczał: jaka będzie mama?
wtedy nie wiedziałam jeszcze, ze te dwie istoty uczynią mnie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! i ze będę kochać najmocniej ! i ze to cud i magia ! sens i przywilej! obowiązki i obawy. ale przede wszystkim ogrom miłości i … moje wszystko !
Wszystkim Mamom życzę spokoju, szczęścia, radości, spełnienia i działającego zamka w drzwiach od toalety – napisała.

Jej post spotkał się z pełnym zrozumieniem mam.

  • No właśnie….kto by się spodziewał że ten zamek w drzwiach od toalety będzie miał tak ogromne znaczenie… Na szczęście są jeszcze otwory w drzwiach na dole, zawsze można odebrać korespondencję podczas 2 minut nieobecności.
  • Haha …działający zamek w drzwiach toalety temat znany chyba wszystkim mamom.
  • he he, mój Synek szybko opanował jak otworzyć drzwi do toalety z drugiej strony – piszą internautki.

Okazuje się, że problem jest ogólnopolski, a Ania Mucha jak zawsze trafiła w sedno.


Anna Mucha - dzieci

Anna Mucha - dzieci

Anna Mucha w czerwonej kreacji

Anna Mucha w czerwonej kreacji

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×