Szukaj

Znany jest powód zwolnienia Anny Muchy z „Dance Dance Dance 3”. Takie tłumaczenie przekona aktorkę?

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha nie będzie jurorką Dance Dance Dance 3, o czym poinformowała w poniedziałkowe popołudnie. Co się stało? Super Express ujawnił prawdopodobną przyczynę zwolnienia aktorki.

Anna Mucha od wielu lat z sukcesem łączy karierę i wychowywanie dzieci. Gwiazda nie narzeka na brak zajęć – pracuje na planie M jak miłość, nadzoruje jeden ze spektakli w teatrze, prowadzi konto na Instagramie. Gdy wraca do domu, spędza czas ze Stefanią i Teodorem. Poświęca im niemal każdą wolną chwilę.

Dlaczego Anna Mucha nie będzie jurorką Dance Dance Dance 3?

Mucha przez jeden sezon była jurorką tanecznego show TVPDance Dance DanceChociaż fani gwiazdy liczyli, że zobaczą ją w nowej serii, która na ekranach zadebiutuje wiosną, tak się nie stanie. Produkcja postanowiła z niej zrezygnować, o czym aktorka poinformowała w social mediach. Dodała wpis, w którym podziękowała ekipie za współpracę:

Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. dzięki Wam czułam się „na swoim miejscu”. dziękuje…

Dlaczego Anna Mucha nie pojawi się w Dance Dance DanceZarówno produkcja, jak i stacja oficjalnie milczą na ten temat. Super Express ujawnia jednak, że prawdopodobną przyczyną był fakt, że aktorka była nieco kontrowersyjna. Zaskakiwała stylizacjami, a także swoimi wypowiedziami:

Anna Mucha okazała się więc zbyt kontrowersyjna. Kłóciła się z uczestnikami, szukała ich wad, wytykała je. Szokowała też stylizacjami, które często więcej odsłaniały niż zasłaniały. Nic dziwnego, że władze TVP uznały, że choć Mucha jest świetną showmanką, w edycji, która ma być kierowana do młodszych widzów, nie znajdą dla niej miejsca – podaje tabloid.

Aktorka nie jest jedyną osobą, której nie zobaczymy w nowych odcinkach. Z show pożegnał się także drugi oceniający, Robert Kupisz. Projektant w rozmowie z Plotkiem ujawnił, że ma inne plany. Kto dołączy do obsady? Plotkuje się, że w nowej edycji jurorami zostaną Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. To dobry wybór?


Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska - Dance Dance Dance

Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska - Dance Dance Dance

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×