Szukaj

Anna Mucha na Instagramie vs na zdjęciach paparazzi. Tu seksbomba, a tam? Różnica jest kolosalna

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje, jak widzi siebie, a jak ja widzą paparazzi. Poczucia humoru jej trudno odmówić.

Anna Mucha odkąd pojawiła się w show-biznesie nie może narzekać na nudę, ciągle coś się dzieje. Gwiazda od wielu lat związana jest z serialem M jak miłośćregularnie bierze udział w branżowych imprezach, jest aktywna w social mediach, a także realizuje nowe projekty.

Nie ukrywa też, że jej największym szczęściem są jej dzieci, i to im poświęca najwięcej uwagi. Niedawno pojawiła się na salonach z wielkim hukiem. Pojawiły się plotki o jej powrocie do Kuby Wojewódzkiego, pojawiła się na kilku okładkach ważnych magazynów. Ciągle coś się u niej dzieje.

Zobacz: Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie? Komentarz gwiazdy wywołał lawinę spekulacji

Jak Anna Mucha wygląda w oczach paparazzi?

Mucha jak wiele gwiazd jest tropiona przez najmniej lubianych fotografów, zwanych paparazzi. To oni śledzą ja i starają się uchwycić w ciekawych momentach. Nie jest to jednak dla niej przyjemne. Dodatkowo odniosła się do tego, że na zdjęciach, które robią jej z ukrycia, nie wygląda zbyt korzystnie.

Przy poście, który usunęła ze swojego profilu, napisała:

Tak widzę siebie ja vs tak widzą mnie paparuchy.

Zobacz: Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim. Pokazała zdjęcie. Już od samego opisu jest bardzo gorąco

Anna Mucha - zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha – zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha usunęła zdjęcie z Instagrama. Dlaczego?

Zdjęcie, w którym Anna Mucha śmieje się ze sposobu widzenia siebie przez nią sama a przez paparazzi zniknęło z jej profilu. W zasadzie nie wiadomo czemu je usunęła. Możemy się tylko domyślać, że nie chciała narażać się na nieprzyjemności i po przemyśleniu postu, po prostu z niego zrezygnowała.

Zresztą jest o niej teraz wystarczająco głośno. Tylko w tym tygodniu jej twarz zdobi dwie okładki kolorowych magazynów – Gali i Party.

Zobacz: Opalona na czekoladkę Anna Mucha odsłoniła zabójcze nogi na okładce „Gali”. Zachwytom nie ma końca: „Najpiękniejsza okładka ever”


Anna Mucha - zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha - zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha wysyła buziaka paparazzi

Anna Mucha wysyła buziaka paparazzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×