Anna Mucha oficjalnie komentuje doniesienia o rozstaniu z Marcelem Sorą. Postawiła na nogi media w całym kraju

Anna Mucha wystosowała oświadczenie

Anna Mucha wystosowała oświadczenie

Anna Mucha o plotkach na temat rozstania z Marcelem Sorą

Oświadczenie Anny Muchy na temat doniesień o rozstaniu z Marcelem Sorą. Gwiazda zaapelowała do mediów o uszanowanie jej życia prywatnego. Poprosiła o „niedorabianie historii”. Przeczytaj pełną treść komunikatu.

Anna Mucha i Marcel Sora uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Jak jakiś czas temu informowali dziennikarze magazynu Party, para postanowiła się rzekomo rozstać. Podobno ich drogi miały się rozejść już pod koniec zeszłego roku. Ze względu na dobro dzieci, które liczy się dla nich najbardziej, na temat ten rozmawiać nie zamierzali. Nic więc dziwnego, że aktorka pytana przez dziennikarzy o komentarz w tej sprawie, ucinała ich pytania:

Nie rozmawiam o moim życiu prywatnym – skomentowała gwiazda.

Spekulacje w ostatnim czasie przybrały na sile. Właśnie to spowodowało, że Mucha postanowiła dosadnie wypowiedzieć się na temat rozstania. Wydała oświadczenie, które opublikowała w mediach społecznościowych. Nawołuje w nim do zaniechania wszelkich dalszych publikacji ze względu na jej najbliższych:

Drodzy … Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych

Mucha podkreślała także, że żadna z osób z jej otoczenia nie kontaktowała się z prasą:

Proszę tez o nie dorabianie historii i „gęby” nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania. A jeśli ktoś tego nie zrozumiał to moj prawnik mec. Maciej Ślusarek na sali sądowej z przyjemnością wytłumaczy gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania.
pozdrawiam
AM

Aktorka nie od dziś wie jak radzić sobie z kolorową prasą. Z pewnością i tym razem osiągnie swój cel.

View this post on Instagram

Drodzy … Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych… Proszę tez o nie dorabianie historii i „gęby” nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania. A jeśli ktoś tego nie zrozumiał to moj prawnik mec. Maciej Ślusarek na sali sądowej z przyjemnością wytłumaczy gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania. pozdrawiam AM #dowiadomosci @plejadapl @plotek.pl @pudelek_pl #superexpress #fakt #kozaczek i wszystkich pozostałych …

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

SZOK! To koniec związku Anny Muchy z Marcelem Sorą! Po 10 latach każde poszło w swoją stronę!

Wystylizowana jak na galę Anna Mucha szaleje w swojej bajecznej kuchni! Tak wygląda jej królestwo!

Anna Mucha przyłapana z partnerem. Jednym stanowczym gestem pokazała paparazzi, co o nich myśli


Anna Mucha przesyła całusa w stronę paparazzi

Anna Mucha przesyła całusa w stronę paparazzi

Anna Mucha z partnerem na zakupach

Anna Mucha z partnerem na zakupach

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×