PaparazziRewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach
Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach
Kuba Górski
04.04.2019 11:43

Anna Mucha od lat bardzo chroni swoją prywatność, zatem bardzo rzadko pokazuje zdjęcia swoich dzieci – Stefanii i Teodora. Tym razem wielkim sprytem wykazali się jednak paparazzi, którzy przyłapali aktorkę na rodzinnych zakupach. Zobacz jakie ma śliczne dzieci.

Anna Mucha nieustannie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród mediów plotkarskich. Jej życie prywatne jest ulubionym tematem wielu portali, które swoje doniesienia opierają przeważnie na informacjach, które aktorka umiejętnie zamieszcza na Instagramie. Gwiazda doskonale wie, jak dbać o swoją popularność, zatem jej profil paruje od rozebranych fotek czy zdjęć bez makijażu. Mucha jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych, choć jej dorobek filmowy szału nie robi.

Na dużym ekranie Mucha zadebiutowała w wieku 10 lat grając Sabinkę w filmie Andrzeja WajdyKorczak. Punktem zwrotnym w jej karierze była rola Danki Dresner w Liście Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich produkcjach, jednak fani kojarzą ją głównie z rolą Magdy w serialu M jak miłość, w którym gra od 2003 roku. Prywatnie Anna Mucha jest wspaniałą mamą cudownych dzieci: 8-letniej Stefanii oraz 5-letniego Teodora, których ojcem jest przystojny partner aktorki Marcel Sora.

Anna Mucha i Marcel Sora przyłapani przez paparazzi

W ostatnim czasie media plotkarskie komunikowały o rzekomym kryzysie w jej związku, do których aktorka odniosła się publikując ostre oświadczenie. Okazuje się, że temat jej związku jest już wyjaśniony za sprawą fantastycznych zdjęć zrobionych przez paparazzi. Gwiazda została bowiem przyłapana na rodzinnych wiosennych zakupach.

Na zdjęciach w całej okazałości widzimy śliczną Annę, Marcela Sorę oraz ich dzieci! Słodkie maluszki rosną jak na drożdżach, śliczna Stefania to wykapana mama, dziewczynka coraz bardziej przypomina swoją atrakcyjną mamę. Teodor natomiast jest podobny do taty.

Anna ma na sobie czarną kurtkę i jeansowe spodnie, Marcel zaprezentował skórzaną sportową kurtkę, natomiast dzieciaczki są opatulone w puchowe kurteczki z kapturkiem. Cała rodzinka w komplecie to bardzo rzadki widok!

Zatem już wiadomo, że w rodzinnym żuciu Anny Muchy, wszystko jest w najlepszym porządku.

Cudowna rodzinka!

  • Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach
  • Anna Mucha z dziećmi na wiosennym spacerze
  • Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze
  • Stefania i Teodor Sora – dzieci Anny Muchy
  • Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach
  • Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze
  • Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze
  • Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na wiosennym spacerze
  • Stefania Sora – córka Anny Muchy
[1/9] Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi na zakupach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także