Anna Lewandowska wyprzedaje garderobę. Za rozsądne pieniądze można kupić luksusowe ubrania i dodatki

Anna Lewandowska - lessapp

Anna Lewandowska - lessapp

Anna Lewandowska zrobiła porządki w garderobie. Dała się namówić swoim fankom i sprzedaje ubrania i dodatki w specjalnej aplikacji. Co i za ile można kupić?

Anna Lewandowska w maju po raz drugi została mamą. Klara może się cieszyć młodszą siostrzyczką Laurą. Trenerka nie zmniejszyła jednak ani na chwilę aktywności w social mediach. Motywuje panie do treningów, poleca wybrane produkty, odsłania radości i trudy podwójnego macierzyństwa. Nie zawsze jest kolorowo, czego dowodem mogą być wpisy, które żona Roberta publikuje po nieprzespanych nocach.

Jednak dobrze zorganizowana Ania znajduje także czas na randki z mężem, ale też na to, żeby o siebie zadbać. Niedawno była u fryzjera, a także zrobiła porządki w szafach.

Anna Lewandowska wyprzedaje ubrania

Anna Lewandowska dała się namówić swoim fankom i po wysprzątaniu garderoby wystawiła ubrania i dodatki na sprzedaż w lessapp, aplikacji, w którą zainwestował Robert Lewandowski.

Fakt, że Robert zainwestował w naszą aplikację to dobry prognostyk, ponieważ do 2023 roku zamierzamy zrobić z LESS_ markę globalną – powiedział Dawid Urban, jeden z założycieli.

Poinformowała o tym na swoim Instagramie. Dołączyła do grona gwiazd, które w ten sposób nie tylko robią miejsce na nowe rzeczy, ale także dają starym szansę na drugie życie. Jest ekologicznie, a fanki zachwycone, bo mogą upolować jakąś perełkę z szafy idolki.

Kilka dni temu pokazywałam Wam na IS, że przyszedł czas na porządki w SZAFIE. To dobry moment, aby moje ubrania otrzymały drugie życie. Tak daaaaałam się Wam wreszcie namówić i część mojej GARDEROBY będzie można znaleźć w APLIKACJI @less_app Pierwsza część już dostępna dzisiaj. Moje konto: annalewandowska
#lessapp
#fashion
#annalewandowska
#new – napisała.

Fanki Ani są zachwycone i już planują polowanie na elementy garderoby trenerki wystawione w aplikacji. Zajrzeliśmy dla was, co można znaleźć na profilu Lewandowskiej – za rozsądne ceny można nabyć ubrania i dodatki światowej sławy projektantów i znanych marek. Można np. kupić piękne botki Louis Vuitton za 1800 złotych, czy marynarkę Dries van Noten za 800 złotych. W naszej galerii kilka propozycji z szafy trenerki.


Anna Lewandowska wyprzedaje garderobę

Anna Lewandowska wyprzedaje garderobę

Anna Lewandowska sprząta garderobę

Anna Lewandowska sprząta garderobę

Anna Lewandowska sprząta garderobę

Anna Lewandowska sprząta garderobę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×