Klara zagięła Anię Lewandowską pytaniem o rodzinne sprawy. Gwiazda dokładnie musiała przemyśleć swoją odpowiedź

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zdradziła, że Klara zadała jej ostatnio bardzo trudne pytanie. To skłoniło ją do głębszej refleksji na temat ich dotychczasowego życia. O co zapytała 4-latka?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Choć jej mąż ma już ugruntowaną pozycję oraz jest w stanie zagwarantować im życie na wysokim poziomie, ani na chwilę nie zrezygnowała z realizacji swoich zawodowych marzeń. W pocie czoła zbudowała prawdziwe imperium oraz stała się inspiracją dla tysięcy Polek. Krótko po tym, jak zrezygnowała z trenowania karate, została trenerką fitness, która nie poprzestała na treningach ze swoimi klientkami. Chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyła własną aplikację, linię zdrowych przekąsek, catering dietetyczny oraz markę kosmetyczną, a to zaledwie początek długiej liczby przedsięwzięć, w które się zaangażowała.

Lewandowska nie tylko jest kobietą sukcesu, ale i pełnoetatową mamą Klary Laury. Mimo że grafiki Ani i Roberta są bardzo napięte, nigdy nie brakuje im czasu dla córek, które są coraz ciekawsze świata. Starsza z nich ostatnio zadała Ani pytanie, które nakłoniło ją do głębszej refleksji.

Anna Lewandowska o życiu na walizkach

Lewandowscy od lat dzielą życie między Polskę i Niemcy ze względu na sportową karierę Roberta. Mężczyzna na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium, ale jest też kapitanem naszej reprezentacji. Z uwagi na to, że zarówno dla niego, jak i dla jego małżonki rodzina jest najważniejsza, robią co w swojej mocy, by uniknąć rozłąki. Z tego też powodu zdecydowali się wieść życie w dwóch państwach, co nie jest łatwe szczególnie dla ich dzieci.

Maluchy z wiekiem stają się coraz ciekawsze świata i zadają z pozoru proste pytania, jednakże udzielenie odpowiedzi na nie często wymaga chwili głębszego zastanowienia. W najnowszym wpisie zamieszczonym na Instagramie Ania zdradziła, że ostatnio Klara zapytała ją o to, gdzie jest dom. To skłoniło ją do refleksji na temat ich dotychczasowego życia.

“Home sweet home”
Tylko gdzie jest ten dom, jeśli się – de facto – mieszka na walizkach?

Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam podróżować i bardzo doceniam to, że mogę prowadzić życia i w Polsce i w Niemczech… ale są też tego minusy.

Ostatnio Klarcia spytała, gdzie jest dom.
Dla mnie dom jest tam, gdzie jest rodzina.

Pod postem w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Fani Lewandowskiej postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Gdzie według nich jest dom?

  • Dokładnie – Dom jest tam – gdzie rodzina. Czy to pod dachem, czy w vanie, czy namiocie. Najważniejsze, by być razem, a „dom” to tylko mury.
  • Nie ważne gdzie… Ważne z kim.
  • Cudnie. Dokładnie dom jest tam gdzie jest miłość i najbliższe osoby.
  • Wydaje mi się, że to kolejny sygnał aby zwolnić, poukładać sobie co ważne, a co mniej ważne. Myślę, że tym pytaniem ta mała osóbka da Ci właśnie kopa do zmian.
  • Dokładnie tak jest. Nie ważne gdzie byle by razem z rodzinką.

A wy jakie macie zdanie na ten temat?


Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×