Szukaj

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek! Marzenia pary o rodzeństwie dla małej Klary spełnią się szybciej, niż myśleliśmy?!

Anna Lewandowska marzyła o dziecku

Anna Lewandowska spełniła swoje marzenie o dziecku

Życie Anny Lewandowskiej przeżyło w tym roku prawdziwą rewolucję. Ona i Robert Lewandowski, do tej pory poświęcając czas jedynie sobie i swoim karierom, musieli przestawić wszystko pod dyktando małej Klary, która przyszła na świat w maju. Dziewczynka, na punkcie której natychmiast oszalały wszystkie media, jest oczkiem w głowie swoich zapracowanych rodziców i absorbuje obecnie całą ich uwagę. Jak wyznała Anna, wcale jej to nie przeszkadza. Pojawienie się małego bossa było jej największym marzeniem.

Anna Lewandowska wspomina początki kariery Roberta Lewandowskiego. „Pomyśleć, że 10 lat temu…”

Anna podzieliła się na Instagramie niespotykaną refleksją i zdjęciem ciążowego brzuszka. Wywołała tym prawdziwą furorę, bo nigdy do tej pory nie zdradziła jak wyglądały jej krągłości w ciąży:

Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary❤️?. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca??, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach?… Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA.?? Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ??? Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.
Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO.? Trzecim jest zachowanie równowagi????. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym.
Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. ✔️Trzy zdjęcia, ✔️trzy marzenia, ✔️trzy wnioski. ??Dbajcie o siebie.
??Zachowajcie równowagę.
??Realizujcie swoje plany.
#healthy#healthymom#healthypregnant#annalewandowska#dream#healthyplanbyann

Jej słowa naprawdę poruszają!

 

Anna Lewandowska ma sobowtóra! Podobieństwo jest prawie uderzające!

Anna Lewandowska marzyła o dziecku

Anna Lewandowska marzyła o dziecku

Anna Lewandowska na wakacjach z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska na wakacjach z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska na letnim obozie z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska na letnim obozie z Klarą Lewandowską


Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?

×