Szukaj

Przyjaciele Anny Lewandowskiej już zaczęli świętować jej 30. urodziny! Dostała odlotowe prezenty!

Anna Lewandowska urodziny

Anna Lewandowska pokazała urodzinowe prezenty

21 sierpnia Robert Lewandowski skończył 30 lat. Choć prasa przekonywała, że piłkarz nie zamierza robić dużej imprezy – miał iść na kolację z Wojtkiem SzczęsnymKamilem Grosickim – 25 sierpnia odbyło się ogromne przyjęcie, na którym nie zabrakło gwiazd znanych z polskiego show-biznesu. Z kolei jego żona, Anna Lewandowska, urodziny będzie świętowała dopiero 7 września. Nie przeszkadza to jednak jej znajomym w zasypywaniu trenerki prezentami.

30 urodziny będą dla Lewandowskiej bez wątpienia wyjątkowe. Sądząc po wielkości przyjęcia, które odbyło się 25 sierpnia, bardzo możliwe, że sportowa para świętowała obie uroczystości jednego dnia. Tymczasem na InstaStory Lewej pojawiły się zdjęcia pięknych prezentów urodzinowych, które otrzymała od swoich znajomych.

Marta GlikKamil Glik sprezentowali trenerce dwa potężne bukiety kwiatów. Każdy z nich liczył sobie 30 sztuk różnych rodzajów kwiatów i oba prezentowały się naprawdę spektakularnie. Drugi prezent zachwyci szczególnie wielbicielki butów i mody. Trzeba jednak przyznać, że jest bardzo nietypowy! Co dostała Anna Lewandowska?

Jej przyjaciółka Joanna Jędrzejczyk i przyjaciel Andrzej Wrona sprezentowali jej spersonalizowaną parę przepięknych butów. Na jednym z nich istnieje hashtag z inicjałami trenerki, jej wiekiem oraz datą urodzenia

Anna Lewandowska otrzymała spersonalizowane buty od Andrzeja Wrony i Joanny Jędrzejczyk. Na butach znalazły się… hashtagi! Na lewym bucie widnieją inicjały Lewandowskiej oraz data urodzenia. Z boku buta widnieją zaś inicjały Joanny. Na prawym wyszyto datę urodzenia trenerki, a z boku – inicjały Wrony. To bez wątpienia bardzo oryginalny prezent.

Ciekawe co dostanie od Roberta!

Zakochana jak nastolatka Martyna Wojciechowska ze swoim Przemkiem Kossakowskim balowali razem na luksusowych urodzinach Roberta Lewandowskiego!

TYLKO U NAS! Wysyp gwiazd na 30 urodzinach Roberta Lewandowskiego! Kogo tam nie było! [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

Katarzyna Bosacka odważnie o probleamch ze zdrowiem: „Problem okazuję się leży nie w tym, że za dużo jemy, ale…” [WIDEO]


Urodzinowe prezenty Anny Lewandowskiej

Urodzinowe prezenty Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska pokazała prezenty urodzinowe

Anna Lewandowska pokazała prezenty urodzinowe

Iwona Lewandowska – 30 urodziny Roberta Lewandowskiego

Iwona Lewandowska – 30 urodziny Roberta Lewandowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×