Szukaj

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Już nie ukrywa swojej małej ślicznotki!

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej. Pod adresem dziewczynki posypało się wiele komplementów. Zobaczcie, jaka z niej ślicznotka.

Anna Lewandowska, to trenerka, która zmienia życie Polek na lepsze. Inspiruje do zmiany nawyków, pokazując lepszą, zdrowszą drogę. Dzięki temu gwiazda zyskała sympatię setek tysięcy osób na całym świecie, z którymi spotyka się na treningach, a także w social mediach.

Zobacz: Wielki dzień Anny Lewandowskiej coraz bliżej. Odliczamy! Fani będą wniebowzięci

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Ania nie może narzekać na brak zajęć, nie tylko w pracy, ale także w domu. Trenerka jest przede wszystkim mamą. Wraz z Robertem Lewandowskim wychowują córeczkę, która rośnie jak na drożdżach. Klara w maju skończyła dwa latka. Nie da się ukryć, że od momentu narodzin, rodzice bardzo dbają o prywatność dziecka, publikując jedynie takie zdjęcia, na których dziewczynka pozuje stojąc tyłem do obiektywu.

Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak wygląda twarz Klary Lewandowskiej. Chociaż do tej pory pytanie to pozostawało bez odpowiedzi, najnowszy wpis gwiazdy rozwiewa wszelkie wątpliwości. Tym razem Ania pokazała córeczkę w czasie zabawy w kolorowym namiocie. Na zdjęciu wyraźnie widać twarz córki Lewandowskich:

Moja mała marzycielka z bajki. Każdego dnia obserwuję jak poznaje świat… W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy – urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu. Ba, nawet i oglądamy bajki – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: Anna Lewandowska w nowej fryzurze. Zmieniła ją na prośbę fanów: „Może być?”

View this post on Instagram

My little dreamer ???? Im watching how she is getting to know the world … each day. Are your kids already is the kindergarten? What emotions are you feeling? ________________________________ Moja mała marzycielka ???? z bajki. Każdego dnia obserwuję jak poznaje świat… ???? W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy – urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu???? Ba, nawet i oglądamy bajki ( wiemy jak jest ???????? i nie ma co ukrywać, bajki typu Świnka Pepe i inne???? gdyby ktoś mnie zapytał dwa lata temu… O jakąkolwiek bajkę tego typu…????????‍♀️ Kto by pomyślał, że teraz znam Pepe i George???? ). A Wasze pociechy chodzą już do PRZEDSZKOLA? Jakie emocje Wam towarzyszą? Ps. Domek dostepny na @babybyann Zobaczcie jakie nowości mamy dla małych przedszkolaków ???????? #przedszkole #babybyAnn #annalewandowska #kids #chillout #swinkapepe #domek #dom #zabawki #Klara #happyday #positivevibes

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Pod zdjęciem, na którym możemy podziwiać urodę Klary, pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani Lewandowskiej są pod wrażeniem wyglądu jej córki:

  • Boże jaka z Niej Słodzina.
  • Sama słodycz wasza Klara.
  • Śliczna, mała królewna w świecie bajek. Oby to szczęśliwe dzieciństwo trwało i trwało bez końca.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Zdjęcie jest po prostu piękne.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała się w ekscentrycznych butach. Są bardzo modne, ale tylko dla odważnych


Klara Lewandowska - jak wygląda?

Klara Lewandowska - jak wygląda?

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą w restauracji

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą w restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×