Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia
Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęcia

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne...

Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta...

Dziś środa, 23.05.2018

Anna Lewandowska tuż przed porodem podsumowała ciążę! „Jak nie teraz to kiedy?”Anna Lewandowska o odpoczywaniu w ciąży

Do porodu Anny Lewandowskiej pozostał już niecały miesiąc. Według nieoficjalnych informacji, w kwietniu na świat ma przyjść jej córka Klara. Zanim jednak dowiemy się, ile prawdy jest w medialnych doniesieniach, czas na konkrety. Na blogu trenerki pojawił się obszerny wpis, w którym podsumowała ostatnie osiem miesięcy ciąży. Podzieliła się też poradami dla przyszłych mam.

Ciąża…:) ..nadszedł ten piękny czas, kiedy niezależnie od lepszych czy gorszych humorów, śmiechu do rozpuku czy też wzruszeniu na reklamach proszku do prania, my a dodatkowo nasza rodzina możemy jednogłośnie stwierdzić – tak jestem/jesteś w „błogosławionym stanie”, więc nawet nienaturalne zachowania stają się normalnymi:) Nasi najbliżsi zachowują się jakbyśmy były zagrożonym gatunkiem pod ścisłą ochroną i co bardzo miłe nieznajomi ustępują nam miejsca w autobusie, kolejce do lekarza czy w sklepie.

Żona Roberta zwraca uwagę na to, aby myśleć przede wszystkim o sobie i dziecku przy wykonywaniu najbardziej oczywistych obowiązków:

JAK NIE TERAZ TO KIEDY? Zawsze jesteś na najwyższych obrotach, troszczysz się o całą rodzinę, pilnowanie domowego ogniska, zrobieniu prania, prasowania, wyprowadzeniu psa czy kupienie kartki urodzinowej dla babci. W codziennym pędzie zapominasz o dwóch osobach, którym Twój komfort i spokój są teraz najbardziej potrzebne, Te dwie osóbki to Ty i Twoje nienarodzone jeszcze dziecko.

Anna apeluje do kobiet w ciąży, aby pamiętały o regularnych ćwiczeniach:

O ile zalecenia lekarskie nie są inne, nie doradzam żadnej kobiecie ciężarnej leżenia plackiem i czekania na poród. Wiem, że mnie albo rozniosłaby energia, albo padłabym z nudów ? Umiarkowany ruch, odpowiednie ćwiczenia, spacery i spokojny trening na pewno znacznie poprawią Twoje samopoczucie (…) Potwierdza to stare porzekadło, że ruch to zdrowie ? Masz teraz dużo czasu, więc umiejętnie go wykorzystaj. Jeśli od miesięcy planujesz odwiedzić starą znajomą, to zaproś ją na długi spacer ? Zadbaj o siebie jak nigdy dotąd!

Zobacz: Anna Lewandowska z dumą prezentuje zaokrąglony brzuszek w ósmym miesiącu ciąży!

Anna Lewandowska wpis o ciąży na blogu

Anna Lewandowska wpis o ciąży na blogu

Osiem porad dla kobiet w ciąży od Anny Lewandowskiej

Na deser Lewandowska wypunktowała najważniejsze porady:

  1. Pozwól sobie na rzeczy, które Cię kusiły, ale zawsze brakowało na nie czasu.
  2. Najważniejsze! WYŚPIJ SIĘ!
  3. Potraktuj siebie wyjątkowo i pamiętaj, że robisz to dla co najmniej dwóch osób: siebie i dziecka.
  4. Wychodź na spacery, do kina, na jogę… i omijaj szerokim łukiem źródła stresu.
  5. Włącz ulubione „kawałki” i potańcz przed lustrem
  6. Jeśli potrzebujesz wyłącz na te chwile telefon.
  7. KORZYSTAJ! Ciesz się tymi chwilami!
  8. Dużo pozytywnej energii!!! – kończy Lewandowska.

Zobacz: Anna Lewandowska w ósmym miesiącu ciąży na meczu z Robertem! Widzieliście już jego NOWĄ fryzurę? [GALERIA]

Anna Lewandowska podsumowała ciąże na blogu

Anna Lewandowska podsumowała ciąże na blogu

Anna Lewandowska o ciąży tuż przed porodem. Porady

Anna Lewandowska o ciąży tuż przed porodem. Porady

Czy śledzisz doniesienia mediów na temat ciąży Anny Lewandowskiej?Komentarzy: 12


Gość | 23 marca 2017, 09:23

To bardzo pozytywna i pełna energii osoba:)


Agnessa | 20 marca 2017, 10:21

Loo Matko Bosko Lewandosko,ja mam dwoje dzieci i jakos poradzilam sobie sama bez twoich wyswiechtanych rad.Poza tym ta pani zachowuje sie jakby nagle wszystkie rozumy pozjadala w tematach ciazy i macierzynstwa,a nawet jeszcze nie urodzila tego pierwszego dziecka.Ciekawe co to bedzie jak juz urodzi.


Gość | 20 marca 2017, 09:13

Wszystko co powie/napisze jest złe. Czego by nie zrobiła, hejterzy będą się czepiać. Nie chcecie czytać o Lewandowskiej, nie czytajcie. Jest mnóstwo osób, które są zainteresowane jej radami i dla takich ludzi prowadzi bloga. A to, że wyskakuje nam z lodówki to wina portali plotkarskich. Nie jestem fanką, jest mi raczej obojętna. Ale ile można czepiać się człowieka, że żyje i ma męża piłkarza. Dajcie spokój.


Gość | 20 marca 2017, 09:07

Kretynka. Żeby się do jej rad zastosować to nie trzeba pracowac,nie mieć nic do roboty ,mieć opiekunki do dzieci ,kucharke sprzątaczka itd. Swoje rady niech zachowa dla siebie. Prozna paniusia.


Gość | 20 marca 2017, 08:21

Glupia krowa .


Gość | 20 marca 2017, 07:21

O wygranej Stocha mniej pisza niz o tej ktetynce. . Kulki mocy wczoraj zawiodły i lewus był niwidoczny nijaki psul wszystkie akcje.


Gość | 20 marca 2017, 07:14

Zamilcz pusty łbie.


Gość | 20 marca 2017, 07:12

Czy ty debilko nie wiesz ze kobiety wiedza bez twoichbrad jak postepowac w ciazy. Mając dwoje dzeci i spieszac się do pracy nie mam czasu na taniec przed lustrem. Zamknij się debilko bo ludzie Cię nienawidzą kiedy to do Ciebie dotrze kretynko inbecylu.


Gość | 20 marca 2017, 07:07

Ale to głupia baba ekspertka stolec menager.


atena14 | 19 marca 2017, 22:51

B/K


Gość | 19 marca 2017, 22:44

A miał być dzień bez Lewandowskij …


Gość | 19 marca 2017, 22:28

zapomniała tylko o tym, że normalne kobiety w ciąży spędzają 8h w pracy


Dodaj komentarz
×