Szukaj

Poruszające wyznanie Anny Lewandowskiej: „Czułam, że wszystko mi się wymyka”! Gwiazda przeżyła trudne chwile jako matka i żona

Anna Lewandowska zdecydowała się na niesamowicie szczere wyznanie. Nie zawsze jest taką twardzielką, za jaką ją macie. Także jej zdarza się czasem uronić łzę z powodu bezsilności, zmęczenia i nawet ona miewa po prostu słabszy dzień.
Anna, Robert, Klara Lewandowscy

Anna, Robert, Klara Lewandowscy

Anna Lewandowska przeżywa teraz gorący okres. Jej firma prężnie się rozwija i potrzebuje uwagi swojej szefowej praktycznie codziennie. To właśnie Ania stawia kropkę nad i przy wszystkich projektach. Ostatnio na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcie, które jest zapowiedzią nowego projektu. Nie zapominajmy też, że mała Klara oraz Robert Lewandowski także potrzebują czułości i zainteresowania ze strony bizneswoman. Niestety natłok zadań potrafi doprowadzić do łez. Ostatnio Anna Lewandowska zdobyła się na niewiarygodnie szczere wyznanie:

Płakałam w życiu z różnych powodów, ze szczęścia też, ale ostatnio ze zmęczenia – zdradziła Anna Lewandowska w Twoim Stylu.

Niedawno przyjechałam do Warszawy niewyspana po kilku nocach. Klara ma dwa lata, ale często się budzi. Przyszłam do biura i nagle pojawiło się tysiąc pytań od moich współpracowników. Potem zadzwonił Robert z hotelu. Był na zgrupowaniu kadry, pytał, czy do niego przyjadę, bo rzadko się ostatnio widywaliśmy ze względu na wyjazdy. Nie mogłam wstać i wyjść. Czułam, że wszystko mi się wymyka. Popłakałam się na środku biura – wyznała w tym samym  wywiadzie.

Najpopularniejsza trenerka Polek zdradziła też, że stara się poświęcać swojej rodzinie maksimum uwagi i czasem rezygnuje z tego, by doglądać wszystkiego osobiście. Z resztą, wielokrotnie już wspominała, że Robert mówił jej, żeby nie brała na siebie tyle obowiązków.

I chciałabym czasem żyć chwilą, odpiąć wrotki . Zatrzymać się, nie nadużywać telefonu, bo nawet Klara tego nie lubi, woła „Mama, nie!” – dodaje żona Roberta Lewandowskiego

Guru fitnessu i dietetyki także musi czasem zwolnić tempo. I choć sport nauczył ją wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu, to nie może zapominać o swoich najbliższych, którzy przecież są dla niej całym światem.

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała twarz córki! Antosia jest ładniejsza niż Klara Lewandowska?

Zobacz: Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się kibicom w samych majtkach! Wszystkie mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!

Zobacz: Anna Lewandowska pierwszy raz o chorobie i kłótniach z Robertem. Nigdy wcześniej nie mówiła o tak intymnych sprawach


Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

×