Szukaj

Lewandowscy pochwalili się kolejnymi zakamarkami swojego domu. Tam też jest luksusowo! Stół pochodzi z sieciówki

Anna i Robert Lewandowscy - salon

Anna i Robert Lewandowscy - salon

Anna Lewandowska ostatnio coraz częściej publikuje zdjęcia z wnętrza swojego domu. Dzięki temu jej fani chociaż przez chwilę mogą zobaczyć jak mieszka gwiazda. Dzisiaj pochwaliła się kolejnym uroczym zakamarkiem.

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej medialnych rodzin w Polsce. Małżonkowie są niezwykle aktywni w social mediach. Zwłaszcza żona Lewego dba o to, żeby jej obserwatorzy nie narzekali na nudę. Na swoim prywatnym profilu skupia się przede wszystkim na promowaniu biznesów. Codziennie informuje o nowościach, jakie możemy znaleźć w jej firmie cateringowej dostarczającej zdrową żywność. Aktywnie także zachęca swoich fanów do uczestnictwa w różnych organizowanych przez siebie wyzwaniach. Trzeba przyznać, że idzie jej to doskonale, bo na zaangażowanie swoich fanów zawsze może liczyć.

Na profilu Ani regularnie pojawiają się także prywatne publikacje. Trenerka chętnie pokazuje swoje codzienne stylizacje, czy kreacje na wielkie wyjścia. W postach nie brakuje też romantycznych zdjęć z mężem. Przede wszystkim jednak bohaterkami jej postów są Klara i Laura. Córki są dla Ani całym światem, co stara się podkreślać na każdym kroku. Chociaż sławna mama jak oka w głowie stara się chronić prywatność swoich dzieci, to nadal publikuje urocze kadry, na których możemy podziwiać urocze dziewczynki.

Anna Lewandowska pokazała kolejne zakamarki swojego domu

Chociaż Ania stara się nie pokazywać w całości swojego domu w Monachium, to podczas kwarantanny często dodawała zdjęcia, na których mogliśmy oglądać kolejne pomieszczenia w domu Lewandowskich. Doskonale wiemy, jak wygląda przedpokój, w którym trenerka często robi sobie selfie przed wyjściem. Mogliśmy zobaczyć też przepiękny i przestronny salon w ich posiadłości. Znajdują się w nim wygodne sofy i fotele, ogromny telewizor, kominek, oraz pleciona huśtawka przyczepiona wprost do sufitu.

Dzisiaj żona Lewego pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym możemy podziwiać nie tylko jej córki, ale przede wszystkim kolejny skrawkiem domu. Dziewczynki znajdują się w przestronnym i bardzo stylowo urządzonym pokoju. Widzimy tam parkiet ułożony w jodełkę, sofę, wygodny fotel, plecioną pufę, oraz nietypowy stolik.

Anna Lewandowska pokazała kolejny kawałek domu

Anna Lewandowska pokazała kolejny kawałek domu

W kadrze widać, że mama planuje napić się kawy w towarzystwie swoich córeczek. Klara czeka na mamę, siedząc na wygodnej sofie, a mała Laura odpoczywa na leżaczku. My zwróciliśmy również uwagę na stolik w kształcie klepsydry. Pochodzi on ze sklepu polskiego producenta Misa Form i trzeb zapłacić za niego niecałe 900 zł. Jak na wnętrza milionerów cena nie zwala z nóg. Sądzimy jednak, że nie jest to jedyny taki stolik w ich domu.

 


Anna Lewandowska pokazała kolejny kawałek domu

Anna Lewandowska pokazała kolejny kawałek domu

Milena Lewandowska-Miros - domowe biuro

Milena Lewandowska-Miros - domowe biuro

Laura Lewandowska – powitanie w domu

Laura Lewandowska – powitanie w domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×