Anna Karwan pochwaliła się choinką w świeżo wyremontowanym domu. To niejedyny akcent świąteczny

Ania Karwan

Anna Karwan dołączyła do grona gwiazd, które pochwaliły się dekoracjami świątecznymi. Tym bardziej cieszą, że wcale nie tak dawno piosenkarka pochwaliła się remontem domu.

Anna Karwan zadebiutowała kilka lat temu w programie The Voice of Poland. Udało jej się zagrzać miejsce w show-biznesie na nieco dłużej. Wokalistka wydała dobrze sprzedającą się płytę, a to zaowocowało także udziałem w Tańcu z Gwiazdami. Artystka chętnie relacjonuje swoje życie zawodowe w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu zdarza jej się również zdradzić nieco więcej z życia prywatnego. Jakiś czas temu pokazała, jak wyremontowała mieszkanie, a teraz pokazała, jak wyglądają wnętrza ozdobione na święta.

Anna Karwan pokazała choinkę

Ania Karwan zatańczyła w 11. edycji Tańca z Gwiazdami. Była jedną z faworytek show. Na parkiecie towarzyszył jej Janek Kliment. Z odcinka na odcinek dostawała coraz lepsze noty. Niestety tuż przed finałem jej taneczny partner musiał poddać się kwarantannie, a jego miejsce zajął Kamil Kuroczko. Ania mimo napotkanych trudności zdecydowała się zatańczyć, niestety decyzją widzów pożegnała się z programem.

Po absorbującym udziale w show piosenkarka postanowiła odświeżyć swoje mieszkanie. Efektami podzieliła się na Instagramie. Postawiła na jasne kolory, przełamane mocnymi kolorystycznie akcentami. W nowym studiu i w salonie stanęły sofy w kolorze butelkowej zieleni. Jest też pokaźna biblioteczka. W łazience pojawił się piękny wiklinowy fotel z podnóżkiem. Są też modne teraz fotele, tak zwane uszaki.

Nic dziwnego, że z przyjemnością podzieliła się tym, jak jej mieszkanie wygląda w świątecznym przybraniu. Są stroiki, gwiazdy betlejemskie, światełka i duża choinka, na której widzimy tradycyjne dekoracje. Zdecydowanie czuć już ducha Bożego Narodzenia. Wnętrze jest bardzo przytulne i ciepłe.

Pada mi śnieg. Świece pachną. Kominek trzaska. Nauczyłam się pić czarną kawę i patrzeć przez okno. W całym swoim życiu nie widziałam tak magicznego widoku jak dzisiaj. A to mój dom. Odbicie mnie. Życzę Wam szczerze radości z miejsca w którym jesteście. Na moim instastory zostawiam odrobinę inspiracji. Smacznego.


Anna Karwan - choinka

Anna Karwan - choinka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×