Ania Karwan skończyła remont domu. Oprowadziła fanów po nowych wnętrzach. Tak teraz mieszka

Ania Karwan

Ania Karwan

Ania Karwan pokazała, jak mieszka. Piosenkarka w trakcie kwarantanny zmieniła wystrój wnętrz. Zaprezentowała swoje studio nagrań, salon i łazienkę. Jak tam musi być przytulnie!

Ania Karwan była jedną z uczestniczek 11. edycji Tańca z Gwiazdami. Jeszcze przed rozpoczęciem programu była typowana do zwycięstwa. Na parkiecie pojawiła się u boku Janka Klimenta. Wokalistka z odcinka na odcinek dostawała coraz lepsze noty. Niestety tuż przed finałem jej taneczny partner musiał poddać się kwarantannie, a jego miejsce zajął Kamil Kuroczko. Ania pomimo wszystko zdecydowała się zatańczyć, niestety decyzją widzów pożegnała się z programem.

Ania Karwan pokazała jak mieszka

Ania jest bardzo aktywna na Instagramie i to właśnie za pomocą social mediów stara się utrzymywać kontakt z fanami. Niestety wielkie wydarzenia muzyczne i koncerty aktualnie nie mogą się odbywać, dlatego na tę chwilę jest to jedyna alternatywa dla twórców. W dobie pandemii znani i lubiani są jeszcze bardziej zaangażowani w prowadzenie swoich profili społecznościowych. Dzięki temu ich obserwatorzy mogą podglądać, jak urządzili swoje domy. Dla fanów niewątpliwie jest to prawdziwa gratka.

Po zakończeniu swoich występów w Tańcu z Gwiazdami Ania wróciła do codziennych obowiązków. Postanowiła też nieco odświeżyć wystrój mieszkania, a wszystkim podzieliła się w relacji na Instastory. Możemy tam zobaczyć, jak urządziła swoje domowe studio. Pokazała także łazienkę i salon.

Widzimy, że w pomieszczeniach dominują jasne i ciepłe kolory oraz bardzo stylowe meble. W nowym studiu stanęła sofa w kolorze butelkowej zieleni. Podobna znajduje się również w salonie. Warto również zwrócić uwagę na pokaźną biblioteczkę. Podczas domowej metamorfozy w łazience pojawił się piękny wiklinowy fotel z podnóżkiem, który sprawdzi się idealnie w domowym SPA.

Ania postawiła także na modne teraz fotele, tak zwane uszaki. Przy regale pełnym książek jeden z nich na pewno doskonale spełni swoją funkcję.


Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Ania Karwan pokazała, jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×