Córki Kalczyńskiej już mają przebrania na Halloween. Są tak upiorne, że przestraszyły nawet własnego ojca

Anna Kalczyńska - Halloween 2021

Anna Kalczyńska - Halloween 2021

Anna Kalczyńska już od dłuższego czasu przygotowuje się na Halloween. Właśnie pokazała przebrania córek. Co za pomysłowość!

Anna Kalczyńska znajduje się w czołówce najbardziej lubianych prezenterek w Polsce. Od ponad dwóch dekad związana jest z TVN, a na szklanym ekranie zadebiutowała na antenie TVN24. Była wówczas wydawcą, współautorką i prezenterką programu Studio Europa. Od sześciu lat regularnie pojawia się w Dzień Dobry TVN. Do ekipy prowadzącej popularną śniadaniówkę dołączyła zaraz po odejściu Jolanty Pieńkowskiej. Wraz z Andrzejem Sołtysikiem stworzyli zgrany duet, który w krótkim czasie zyskał ogromną sympatię widzów. Zdarza się, że część z nich specjalnie włącza swoje odbiorniki tylko po to, by zobaczyć na ekranach swoją ulubienicę.

Prezenterka jest także doskonałym dowodem na to, że przy odrobinie chęci, dobrej organizacji i zaangażowania bez trudu można połączyć pracę z życiem rodzinnym. W 2007 roku wyszła za mąż za Macieja Maciejowskiego, członka zarządu stacji TVN. Para doczekała się trojga dzieci: Jana, HannyKrystyny. Gwiazda chętnie publikuje w social mediach kadry, na których można zobaczyć to wesołe trio.

Anna Kalczyńska pokazała przebrania córek na Halloween

Kalczyńska doskonale odnajduje się w roli mamy i chętnie spełnia zachcianki swoich pociech. Wspólnie z mężem dołożyli wszelkich starań, by zapewnić im idealne warunki do rozwoju. W ich pięknym domu nie brakuje przestrzeni do zabaw, a na zamieszczanych przez nią zdjęciach od razu widać, że wszyscy uwielbiają spędzać razem czas.

Anna nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, jednak mimo natłoku obowiązków zawodowych zawsze pamięta o swojej rodzinie. Już na początku września zaczęła przygotowywać się do Halloween, które szczególnie cieszy jej pociechy. W jednym z wpisów zdradziła, że szuka inspiracji w gazecie DIY z pomysłami na to święto i już wtedy przyznała, że planuje świetną imprezę.

[…] Dlatego właśnie tak ważne, żeby w rozjazdach nie zapominać o sobie, pamiętać o tym, co lubimy i planować wspólne chwile. Ot, taka gazetka DIY z pomysłami na Halloween – okazała się strzałem w dziesiątkę! Zrobimy w tym roku super imprezę bazując na opisanych podpowiedziach. Do tego domowy rosół i domowe tiramisu i jesteśmy w domu. Znowu razem.

Prezenterka dotrzymała danego dzieciom słowa i już w piątkowy ranek wystroiła córki w upiorne kostiumy. Dziewczynki napędziły tacie stracha, gdy tak wystylizowane pojawiły się w kuchni po drugie śniadanie.

Śniadaniówka albo psikus!
Proza życia : trupy i zombie też muszą jeść drugie śniadanie..dobrze, że są apteki 24h, wczoraj po spektaklu udało się jeszcze zakupić bandaże, bo Krysia była w rozpaczy, że nie ma stroju na Halloween.

Koncepcja : Hanna & Krystyna
Kostiumy : Hanna, @macmaciejowski
Makeup : ja

Jak wyszło?

Internauci są wprost zachwyceni pomysłowością dziennikarki i jej męża. Hania i Krystyna zebrały mnóstwo pochwał za to, jak wczuły się w swoje role.

  • Joanna Przetakiewicz: Świetnie, brawo!
  • Ło matko!
  • Rewelacja! Brawo.
  • Wyszło mega!

A wy, za co przebieracie się w tym roku?


Anna Kalczyńska - przebrania córek na Halloween

Anna Kalczyńska - przebrania córek na Halloween

Anna Kalczyńska - Dzień Dziecka 2021

Anna Kalczyńska - Dzień Dziecka 2021

Anna Kalczyńska z dziećmi

Anna Kalczyńska z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×