Anna Kalczyńska ma piętrową willę z ogromnym ogrodem. Gwiazda TVN mieszka jak w pałacu

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Jak mieszka Anna Kalczyńska? Dziennikarka na Instagramie pokazała sporo zdjęć ze swojego piętrowego domu. Eleganckie wnętrza robią wrażenie.

Anna Kalczyńska jest kobietą spełnioną. Realizuje się zawodowo oraz w roli żony i matki trojga dzieci: Jana, Krystyny i Hanny. Od dawna jest aktywna w social mediach i chętnie dzieli się na Instagramie kadrami z życia codziennego. Można tam zobaczyć ją nie tylko w eleganckim wydaniu, ale i bez makijażu. Nie brakuje również zdjęć, na których pokazuje swój piętrowy dom. Przyjrzeliśmy się, jak mieszka dziennikarka Dzień Dobry TVN. Jest elegancko i przytulnie.

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Anna ma dobry gust, który doceniają nie tylko jej fani, ale i fotoreporterzy, którzy chętnie robią jej zdjęcia po wyjściu ze studia śniadaniówki. Okazuje się, że równie dobrym gustem cechuje się w aranżacji wnętrz.

Dom dziennikarki jest idealnym miejscem dla dzieci. Duże, otwarte pomieszczenia tworzą przestrzeń do zabaw dla trojga rozbrykanych maluchów. We wnętrzach królują białe ściany oraz ciemne, drewniane podłogi. Takie połączenie kolorystyczne tworzy niepowtarzalny klimat.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – dom

Kuchnia znacznie odbiega stylistyką od pozostałych pomieszczeń, ale i tak jest zjawiskowa. To tutaj widać, że Anna podażą za najnowszymi trendami. Białe, połyskujące szafki i marmurowe blaty zestawione są z kontrastującymi urządzeniami kuchennymi. W tym miejscu właścicielka domu czuje się, jak ryba w wodzie i nawet podczas parzenia kawy wygląda oszałamiająco.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – kuchnia

W jadalni znajdują się meble, które niegdyś można było spotkać w szlacheckich dworkach. Ciężka drewniana witryna przechowuje szklane naczynia. Nie brakuje tutaj złotych dodatków, takich jak elegancka wysoka lampa, która świetnie komponuje się z wszechobecnym drewnem. Ściany w tym pomieszczeniu zdobią wspaniałe obrazy w złotych ramach.

Anna Kalczyńska – jadalnia

Salon, tak jak pozostałe pomieszczenia, jest bardzo przytulny. Znajduje się w nim duża kanapa, na której swobodnie może zasiąść cała rodzina. Nie brakuje również ciekawej roślinności, która ożywia pomieszczenie. Znajduje się tam niewielkie, białe drzewko oraz ciekawa kompozycja z orzechów włoskich w wielkim wazonie.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – salon

Anna Kalczyńska jest aktywna zawodowo, toteż nie mogło w jej domu zabraknąć przestrzeni tylko dla niej, w której mogłaby oddać się służbowym obowiązkom. Tam również może ukryć się na chwilę, aby odetchnąć od gwaru przepełniającego dom.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – gabinet

Mimo że Anna chętnie dzieli się kadrami z życia codziennego, stroni od szczegółowego pokazywania pokojów dzieci. Nie mnie jednak na jej profilu pojawiło się kilka kadrów, które wskazują, że przebywa w pokoju córek. Jedną ze ścian zdobi modna tapeta w różową pepitkę, która kontrastuje z ustawionym przy niej białym łóżkiem.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – sypialnia dziecka

W cieplejsze dni rodzina Kalczyńskich aktywnie wypoczywa w ogrodzie, który został przystosowany do potrzeb dzieci. Mimo niewielkich rozmiarów znalazł się tam domek ze zjeżdżalnią, który ostatnio właścicielka domu odnawiała z córką Hanią:

Myślałam, że skończę w godzinkę… zajęło mi to cały dzień, ale z pomocą Hanusi remont domku okazał się świetną przygodą a satysfakcja – nie do opisania! Praca razem to niezła strategia, żeby osiągnąć cel.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – ogród

Uwagę przykuwa również taras, na którym posadzone są sezonowe kwiaty. Roślinność okala część wypoczynkową, w której znajduje się wygodny zestaw wypoczynkowy z rattanu oraz stolik.

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska – taras

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z domu Anny Kalczyńskiej. Jak Wam się podoba?


Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska - dom

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska - korytarz

39922014_1769893786463614_356190093250752571_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×