Szukaj

Gwiazda „Pnś” w duecie z Anną Kalczyńską! Takie połączenie nawet nie śniło się producentom „DDTVN”

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska na Instagramie pochwaliła się nowym projektem, w którym wzięła udział. Wystąpiła z gwiazdą Pytania na śniadanie. Taki duet zdarza się niezwykle rzadko. 

Anna Kalczyńska w 2002 roku dołączyła do ekipy TVN24 i pracowała tam do 2014 roku. Właśnie wtedy pożegnała się ze stacją informacyjną. Przeszła do Dzień Dobry TVN, gdzie zastąpiła Jolantę Pieńkowską. Początkowo partnerował jej Robert Kantereit, potem Jarosław Kuźniar. Od czterech lat prowadzi program z Andrzejem Sołtysikiem.

Prezenterzy tworzą dobrze dobrany duet. Dowodem może być fakt, że gdy niedawno Maryla Rodowicz upomniała Anię podczas wywiadu, jej partner zareagował niemal natychmiast (pisaliśmy o tym tutaj).

Anna Kalczyńska w duecie z Tomaszem Kammelem

Kalczyńska nie tylko regularnie pojawia się na wizji, ale także stara się być aktywna w social mediach. Odsłania przed internautami kulisy prywatnego życia, informuje o zawodowych wyzwaniach. Tak jak w czwartek, gdy przekazała, że współpracowała z prezenterem TVP, Tomaszem Kammelem. Takie połączenie z pewnością nawet się nie śniło producentom Dzień Dobry TVN.

Dziennikarka dodała zdjęcie, na którym pozuje z dziennikarzem. W opisie podkreśliła, że fajnie było połączyć siły na neutralnym polu i wspólnie poprowadzić jedno z wydarzeń:

Skoro nie jest zabronione, znaczy, że można! Co wynika ze spotkania konkurencji? Sama frajda i inspiracja… Oto połączone siły prowadzących redakcji śniadaniowych, czyli nasz mały skok w bok w sytuację, hmm, jak by ją określić..ekumeniczną. Świetnie pracowało się dzisiaj z @tomaszkammel, sama radość, co zresztą widać! Dzisiaj wyjątkowo nie walczyliśmy o oglądalność, a uwierzcie mi, w telewizji to ważna sprawa. Fajnie, że mogliśmy połączyć siły na neutralnym polu.

Internauci w komentarzach piszą, że z chęcią zobaczyliby taki duet na antenie:

  • Dobry duet bardzo lubię Panią słuchać jak również Pana Tomka.
  • A kto powiedział, że konkurencji nie można lubić? Tacy są właśnie ludzie z klasą. Brawa dla Was.
  • A ja nie zwróciłam uwagi że coś jest ” nie tak”. Lubię obie osoby na zdjęciu.

Chcielibyście zobaczyć taki duet w telewizji?


Anna Kalczyńska i Tomasz Kammel

Anna Kalczyńska i Tomasz Kammel

Anna Kalczyńska - gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

  • Dorina pisze:

    Przecież to powinno być rzeczą normalną a nie sensacją!!!!!!!!!!!!!!! Z konkurencją każdy normalny człowiek powinien żyć w zgodzie a nie traktować, jak wroga!!!!!!!!

  • Gość pisze:

    P. Kalczyska jest świetna, nie wiem kto stoi za jej powołaniem ale to była świetna decyzja, Sołtysik nie pasuje dzis do niczego i tylko ona ratuje program, niech ktoś mądry sie dobrze zastanowi, warto patrzeć na oglądalność i potencjał reklamowy w pierwszym apelu, poza tym nalezy pamiętać ze matka polka z otwartym umysłem najlepiej się sprzedaje, jeśli potrzebny jest dodatkowy argument to dodam elokwencje, konwencje, spokoj i brak drażliwej aparycji- czyli cechy podobne do Molek czy Prokopa, jeśli potrzebujecie brata dobrej rady to się polecam a podskoczą wam słupki oglądalności bo spece od was dawno się zmanierowali.. Malina:)

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×