Szukaj

Anna i Robert Lewandowscy delektują się kawą. Ona zachwyca w bikini, on z „sześciopakiem”. Fani „Fit para!”

Anna i Robert Lewandowscy - kawa

Anna i Robert Lewandowscy - kawa

Anna i Robert Lewandowscy rozkoszują się urlopem w pięknym miejscu. Znaleźli czas na relaks, ale jest też ostre wyciskanie potu w #fighterchallenge. Na najnowszym zdjęciu cieszą się wspólną kawą. Jak wyglądają?

Anna Lewandowska od kilku dniu chwali się w social mediach zdjęciami z krótkiego urlopu z rodziną w pięknym miejscu. Nie próżnuje także Robert Lewandowski, który także pamięta o swoich fanach. Na uroczych fotkach możemy podziwiać całą rodzinę włącznie z maleńką Laurą.

Dzisiaj na profilu piłkarza znalazł się prawdziwy kąsek dla koneserów jego wyrzeźbionego ciała sportowca. Pozuje razem z Anią, która zachwyca w bikini. Mają czas, żeby podelektować się kawą.

Anna i Robert Lewandowscy piją kawę

Lewandowscy wypoczywają w prawdziwych luksusach. Na zdjęciach widzimy piękne błękitne morze oraz cudownie zielony ogród, który otacza ich wakacyjne miejsc pobytu. Ania i Robert nie zapominają oczywiście o treningach – trenerka kontynuuje #fighterchallenge, który rozpoczęła przed urlopem. Ku uciesze fanów Lewy do niej dołączył i razem wyciskają poty. Uczestniczy w treningach live, a internautom tak bardzo się to spodobało, że nie wyobrażają sobie kolejnych spotkań bez niego. Wszyscy zgodnym chórem proszą o bis, bo małżonkowie razem tworzą niesamowity show i dają sporą dawkę energii trenującym razem z nimi internautom.

Jest też czas na to, żeby pobyć po prostu razem. Zdjęciem z kawy z żoną pochwalił się Robert. Ona smukła w bikini – mimo że cały czas twierdzi, że musi zgubić boczki, on z sześciopakiem, który robi niemałe wrażenie. Oboje uśmiechają się do obiektywu. Widać, że świetnie im ze sobą, a urlop jest zdecydowanie udany.

Zdjęciem jak zawsze zachwycili się fani. Piszą, że razem mają niesamowitą energię i są zdecydowanie fit parą. Tym razem jednak bardziej do głosu doszli wielbiciele talentu Roberta, którzy mu wróżą w tym roku Złotą Piłkę i już nie mogą się doczekać Ligi Mistrzów.


Anna i Robert Lewandowscy piją kawę

Anna i Robert Lewandowscy piją kawę

Anna Lewandowska z córkami
Robert Lewandowski i Klara na wakacjach

Robert Lewandowski i Klara na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×