Szukaj

Anja Rubik pochwaliła się nową miłością i ostatecznie rozliczyła się z byłym mężem! Gwiazda znowu jest zakochana

Anja Rubik

Anja Rubik

Anja Rubik jest w związku? Po wywiadzie, którego modelka udzieliła magazynowi Viva! nie można mieć najmniejszych wątpliwości. 

Anja Rubik, to modelka, która niechętnie wypowiada się na tematy życia prywatnego. Chociaż jest aktywna w social mediach i od dawna promuje edukację seksualną wśród dzieci i młodzieży, nieczęsto komentuje swoje codzienne życie. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek.

Zobacz: Rubik imprezuje z Jennifer Lopez i Iriną Shayk! Zagraniczna gwiazda pokazała historyczne zdjęcie

Anja Rubik o rozwodzie i nowym związku.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Vivaopowiedziała nie tylko o swoich projektach, ale także podsumowała swoje życie. Chociaż modelka mieszka m.in. w Nowym Jorku, od rozstania ze swoim mężem Sashą Knezevicem, nigdzie nie może znaleźć miejsca, które może nazwać domem:

Kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka.

Zobacz: Anja Rubik swoją nagą sesją na plaży rozpaliła cały internetowy świat! Modelka rozebrała się do rosołu w słusznej sprawie!

Anja Rubik na okładce magazynu Viva!

Anja Rubik na okładce magazynu Viva!

Okazuje się, że modelka jest obecnie w związku. Kim jest nowy partner Rubik? Nie wiadomo. Modelka pilnuje jego prywatności. Pewne jest jednak, że zakochani spotykają się od niedawna i jeszcze nie planują wspólnego mieszkania:

Domem nazywam wyłącznie miejsce, gdzie była ta druga osoba, z którą dzieliłam życie. W tej chwili spotykam się z kimś, ale jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Więc brakuje mi domu, do którego zawsze się wraca, gdziekolwiek jesteś – podkreślała Anja.

Całość rozmowy na temat życia Rubik można znaleźć w najnowszym numerze magazynu Viva

Zobacz: Żona Michała Żebrowskiego pokazała rozstępy, a przecież ma ciało jak modelka Anja Rubik!


Anja Rubik na okładce magazynu Viva!

Anja Rubik na okładce magazynu Viva!

Anja Rubik przed pokazem Versace – Milan Fashion Week 2019

Anja Rubik przed pokazem Versace – Milan Fashion Week 2019

Anja Rubik na okładce The Time Magazine

Anja Rubik na okładce The Time Magazine

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×