Szukaj

Anita ze „Ślubu” pokazała włosy w opłakanym stanie. „Jak się można tak zapuścić?” Fani nie dowierzali to, co zobaczyli

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - metamorfoza

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - metamorfoza

Anita Szydłowska po kilkumiesięcznej przerwie odwiedziła fryzjera, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała zdjęcia przed i po metamorfozie. Zmiana jest zachwycająca.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zgłosili się do trzeciej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Para pierwszy raz spotkała się w dniu ceremonii i przez kolejne tygodnie się poznawała. Gdy show dobiegło końca, małżonkowie zdecydowali, że będą kontynuować tę relację.

Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Ich uczucie nie słabnie, wręcz przeciwnie z każdym dniem nabiera mocy. Rok temu zakochani poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Niedawno okazało się, że Jerzy doczekał się rodzeństwa. Dumna mama tę szczęśliwą wiadomość przekazała w pięknej sesji zdjęciowej. Kilka miesięcy później pokazała pierwsze zdjęcie córki, Bianki.

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wybrała się do fryzjera. Jak wygląda?

Anita stara się być aktywna w social mediach. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie chwali się wybranymi kulisami życia prywatnego. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z rodzinnych sesji, na których towarzyszą jej dzieci.

Opieka nad dwójką pociech zabiera jednak tancerce sporo czasu. Właśnie dlatego przez dwa i pół miesiąca nie udało się jej dotrzeć do fryzjera, o czym poinformowała na Instastory. Celebrytka pokazała zdjęcie, na którym pokazuje dość spore odrosty. W krótkim komentarzu nie ukrywała swojego przerażenia:

Ja mam pytanie. Jak się można tak zapuścić przez dwa i pół miesiąca?

Na szczęście młodej mamie udało znaleźć się salon, który zaopiekował się jej włosami i przywrócił je do ładu. Anita nową fryzurą także pochwaliła się w sieci. Pokazała, że nie zdecydowała się na drastyczną metamorfozę. Wręcz przeciwnie, wróciła do blondu, postawiła na grzywkę.

Nie da się ukryć, że blond staje się ostatnio niezwykle popularny wśród znanych osób. W ostatnim czasie postawiła na niego też m.in. Kasia Szklarczyk. Zwyciężczyni Top Model postawiła jednak na chłodny odcień, który bardzo jej pasuje. Wygląda lepiej niż podczas finału show.


Anita ze

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się metamorfozą

Anita ze

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed metamorfozą

Anita Szydłowska - jak wygląda po ciąży?

Anita Szydłowska - jak wygląda po ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×