Ślub od pierwszego wejrzenia: co to za program?
Wspomniana produkcja TVN cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Sam program jest dość kontrowersyjny, gdyż uczestnicy biorący w nim udział muszą wziąć ślub cywilny z osobą, którą po raz pierwszy zobaczą dopiero podczas ceremonii. Do tego momentu nie wiedzą o sobie niczego. To eksperci dobierają pary, które według nich mają największe szanse na wspólną przyszłość.
To przed kamerami nieznajomi stają się mężem i żoną, po to, by następnie udać się razem w podróż poślubną. Po powrocie z niej muszą razem zamieszkać i sprawdzić jak się dogadują w codziennym życiu. Na koniec programu małżonkowie podejmują wspólną decyzję, czy chcą być nadal razem.
Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka
Anita i Adrian to jedna z nielicznych par, która po zakończeniu programu zdecydowała się nadal kontynuować związek małżeński. Choć od emisji ostatniego odcinka z ich udziałem minęło już sporo czasu, ich miłość nie słabnie. Wręcz przeciwnie, nabiera rozpędu. Zaledwie rok temu małżonkowie ogłaszali, że spodziewają się pierwszego dziecka. Teraz przyszła na kolejną cudowną nowinę. Mały Jerzyk będzie miał rodzeństwo. Para podała tę informację na instagramie Anity. Przyszła mama zamieściła zabawną sesję zdjęciową z udziałem wszystkich członków rodziny. Widzimy ich w Pizza King Szczecin, wystylizowanych w stylu retro.
Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. My również dołączamy się do życzeń i czekamy na rozwiązanie.