Angelina Jolie i Brad Pitt szykują wspólny projekt! Takiej bomby na rynku jeszcze nie było

Brad Pitt i Angelina Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt stworzą jedyny w swoim rodzaju szampan. Tak luksusowego produktu na rynku jeszcze nie było. Czym będzie wyróżniał się na tle konkurencji?

Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie w 2016 roku zszokowało świat. Para, która dotychczas była uważana za idealną, w zeszłym roku oficjalnie się rozwiodła. Brangelina byli ze sobą aż 12 lat, z czego przez 2 jako małżeństwo. Choć aktorom w końcu udało się sfinalizować rozwód, to dwie kwestie wciąż pozostają nierozstrzygnięte. Są nimi majątek i opieka nad szóstką dzieci.

Przyglądając się biznesowym poczynaniom pary, można mieć pewność, że teraz podział majątku będzie jeszcze trudniejszy, niż rok temu. A wszystko za sprawą nowego projektu, który, chcąc czy nie, jest ich wspólnym dziełem.

Angelina Jolie i Brad Pitt: co szykują?

W 2008 roku para kupiła posiadłość Château Miraval we francuskim Correns. W rozmowie z Wine Spectator, Marc Perrin, winiarz piątej generacji w Château de Beaucastel, który produkuje również wino dla Miraval – marki win Brada i Angeliny, ujawnił kilka szczegółów dotyczących nowego projektu byłych małżonków.

Perrin współpracuje z Pittem i Jolie od siedmiu lat. W jednym z wywiadów powiedział, że w prowincji Szampania powstaje nowy produkt, na którym Brangelina zbije kokosy:

Wyprodukujemy różowego szampana pod nazwą Miraval. Wykorzystamy jedyne takie miejsce, gdzie produkuje się tylko różowe szampany. To będzie produkt z najwyższej półki – powiedział.

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Winiarnia ma już na koncie produkcję paru różowych win. W styczniu ubiegłego roku światową premierę miało wino o nazwie Studio by Miraval, pochodzi ono właśnie z winiarni Brada i Angeliny i jest mieszanką paru szczepów winogron. Zapakowane w wąską, elegancką butelkę kosztuje nieco mniej niż standardowe różowe wino z ich winnicy. Jego nazwa została zainspirowana poprzednim właścicielem winiarni, muzykiem jazzowym, Jacquesem Loussier.

Wino Rose, Studio by Mirval

Wino Rose, Studio by Mirval

Loussier był właścicielem posiadłości Chateau Miraval w 1977 roku. Zbudował w niej studio nagrań, które pozostaje tam do dziś. To w nim swoje przeboje nagrywały legendy światowej sceny muzycznej, takie jak Pink Floyd, AC/DC czy Sade.

W ubiegłym roku na rynek zostało wprowadzone różowe wino o nazwie Muse by Miraval. Cena za jego butelkę na Festiwalu Filmowym w Cannes wynosiła 2600 euro, czyli ponad 11 tysięcy złotych.

Muse by Miraval

Muse by Miraval

Aż strach pomyśleć, ile trzeba będzie zapłacić za butelkę luksusowego szampana sygnowanego poniekąd nazwiskiem Angeliny i Brada…


Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt – Złote Globy 2020

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Angelina Jolie i Brad Pitt z córką Zaharą

Angelina Jolie i Brad Pitt z córką Zaharą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×