Michał Wiśniewski pokazał Angelę: „Niech ktoś powie, że nie jest piękna”. I to jak! Fani oszaleli z zachwytu

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Angela Wiśniewska ma dzisiaj swoje 5 minut. Michał pokazał zdjęcia kobiety, która powala swoją urodą na kolana. Jest piękna. Internauci oszaleli na jej widok. Rośnie kolejna gwiazda słynnego klanu?

Michał Wiśniewski był swego czasu jedną z największych polskich gwiazd sceny muzycznej, wszystko to za sprawą zespołu Ich Troje. Czerwonowłosy piosenkarz zasłynął nie tylko hitami, które śpiewały miliony Polaków. Jego ekstrawagancki styl życia oraz kolejne małżeństwa i rozwody są zawsze szeroko komentowane przed media.

Piosenkarz nie ukrywał też nigdy tego, że jego dzieciństwo nie należało do łatwych. Już jako dziecko przeżył bardzo wiele. W wieku zaledwie trzech lat musiał przejść przez rozwód rodziców. W konsekwencji zamieszkał z ojcem, który popełnił samobójstwo. Jego matka natomiast pogrążała się w swoim nasilającym się nałogu alkoholowym, o czym przyznała ostatnio w szczerym wywiadzie.

To właśnie Michał ze swoimi braćmi, Tadeuszem i Jarosławem, w najgorszych chwilach nie odwrócili się od matki. Zapisali ją na terapię, w której czasie walczyła o zdrowie i życie. Na szczęście Grażynie Wiśniewskiej udało się wyjść z nałogu. Po latach przestała pić. Te trudne przeżycia sprawiły, że gwiazdor zaprzyjaźnił się z braćmi. Dziś postanowił pochwalić się na swoim Facebooku córką starszego z nich.

Angela Wiśniewska zachwyciła urodą. Michał Wiśniewski pęka z dumy

Michał Wiśniewski udziela się bardzo aktywnie w mediach społecznościowych. Bardzo chętnie dzieli się fotografiami swoich dzieci. Przypomnijmy, że ma ich czworo – Xaviera i Fabienne ze związku z Martą Mandaryną Mandrykiewicz oraz Etiennette i Vivienne, które są owocem miłości z Anną Świątczak.

Jednak to nie ich wizerunek udostępnił piosenkarz z okazji ostatniego Dnia Dziecka. Tym razem postanowił pokazać fanom swoją siostrzenicę – Angelę Wiśniewską, co spotkało się z ogromnym odzewem wśród jego fanów.

Niech mi ktoś powie, ze nie mam pięknej bratanicy – napisał Michał.

Niech mi ktoś powie, ze nie mam pięknej bratanicy… Angelaa Wiśniewska !

Opublikowany przez Michała Christiana Wiśniewskiego Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Internauci natychmiast zareagowali na zdjęcie pięknej dziewczyny. W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów pod jej adresem:

  • Jest naprawdę śliczna.
  • Pięknie wyrosła.
  • Piękną masz bratanicę.
  • Piękna dziewczyna.

Czujne oko obserwatorów zwróciło uwagę również na podobieństwo Angeli do jednej z córek Wiśniewskiego Fabienne.

Podobna do Fabki – napisała fan.

Czy Wy też zauważyliście podobieństwo między nimi?


Bratanica Michała Wiśniewskiego

Bratanica Michała Wiśniewskiego

Bratanica Michała Wiśniewskiego

Bratanica Michała Wiśniewskiego

Bratanica Michała Wiśniewskiego

Bratanica Michała Wiśniewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×