Aneta Kręglicka zadrwiła z sylwestra w TVP. Tylko ona mogła to tak zabawnie ująć

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w sylwestrowej kreacji. Przy okazji nawiązała do wydarzenia organizowanego przez TVP. Co napisała?

Aneta Kręglicka zdobyła trzy najważniejsze tytuły piękności – Miss Polonia, Miss Świata, a także I Wicemiss International. Przyniosły jej one niesamowitą popularność, a także spore grono wiernych fanów. Modelka w show-biznesie jest obecna od 1989 roku. Od wielu lat łączy karierę z życiem rodzinnym.

Kręglicka w 1998 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek z reżyserem Maciejem Żakiem. Małżonkowie tworzą dobrze dobrany duet. Razem wychowują jedynego syna, Aleksandra.

Aneta Kręglicka pokazała sylwestrową kreację i nawiązała do TVP

Kręglicka stara się być aktywna na Instagramie. Co jakiś czas publikuje nowe posty, w których zdradza sekrety życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pokazała swoją mamę. Internauci byli pod wrażeniem jej zjawiskowej urody, czego nie ukrywali w komentarzach. Modelka nowym zdjęciem pochwaliła się w sobotę.

Właśnie wtedy pokazała sylwestrową kreację. Pomimo że przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa ostatnia noc 2020 roku nie mogła być świętowana hucznie, gwiazda postanowiła się wystroić.

Aneta ubrała się w cekinową suknię z krótkim rękawkiem, a także wycięciem na nodze. Dopasowała do niej szałowe buty, które przy obcasie mają pióra. Włożyła też ciemne, delikatne rajstopy. Postawiła na rozpuszczone włosy oraz makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta.

Kręglicka w opisie zdradziła, że sylwestra spędziła w domu. Przy okazji nawiązała do imprezy organizowanej w TVP. Zażartowała, że na scenie było tyle „atrakcji”, że jedyne, czego jej zabrakło, to „kobieta z wężem”.

Sylwester 2020 domowo, ale były cekiny, pióra, dobra muzyka, szampan i ….nawet ruszyłam nóżką. A w tym czasie w TVP „szaleństwo”, brakowało tylko kobiety z wężem.

Internauci w komentarzach zachwycają się urodą Anety:

  • Przepiękna. Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku Pani Aneto, serdeczne pozdrowienia!
  • Jest Pani piękną kobietą. A to rozcięcie w sukience? Cudowne.
  • Elegancko Pani wygląda, klasa sama w sobie. Pięknie! Szczęśliwego Nowego Roku Pani Aneto!

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Aneta Kręglicka prezentuje się doskonale.


Aneta Kręglicka w sylwestrowej kreacji

Aneta Kręglicka w sylwestrowej kreacji

Aneta Kręglicka w sylwestrowej kreacji

Aneta Kręglicka w sylwestrowej kreacji

Aneta Kręglicka w sylwestrowej kreacji

Aneta Kręglicka w sylwestrowej kreacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×