Aneta Kręglicka pokazała syna i mamę! Fani są pod wrażeniem urody seniorki. Dają jej 20 lat mniej niż ma

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka złamała swoje żelazne zasady i postanowiła pokazać na Instagramie zdjęcie mamy i syna. Kobieta właśnie skończyła 80 lat. Wygląda na 20 lat mniej. Komplementom nie ma końca.

Aneta Kręglicka to modelka, która w swoim życiu zdobyła trzy najważniejsze tytuły piękności. Była Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International. Konkursy piękności otworzyły jej drogę do wielkiej kariery. Nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji, jedną z nich był… występ na konkursie Eurowizji. Kolejne lata spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z największą agencją modelek. Po powrocie do Polski założyła własną fundację oraz skupiła się na życiu rodzinnym.

Piękna blondynka w show-biznesie obecna jest od 1989 roku. Przez ten czas niezmiennie zachwyca urodą i figurą. Niedawno skończyła 55 lat, ale cały czas ma w sobie dziewczęcy blask, za który podziwiają ją inne kobiety. Jej urokowi uległ w 1998 roku reżyser Maciej Żak. Zakochani do dzisiaj stanowią bardzo zgodne małżeństwo i razem wychowali swojego jedynego syna – Aleksandra.

Aneta przez ostatnich kilka lat była ambasadorką marki Apart. Gościła na billboardach we wszystkich polskich miastach i nagrała kilka reklam, na których prezentowała luksusową biżuterię. Ostatnio gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie. To właśnie tam pokazuje wybrane urywki ze swojego życia prywatnego.

Aneta Kręglicka pokazała syna i mamę

Chociaż modelka często pojawia się na salonach, to o jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Zawsze starała się trzymać z dala od okładek plotkarskich gazet. Odkąd stała się aktywna na Instagramie, wszystko się zmieniło. Do tej pory publikowała głównie zdjęcia, na których mogliśmy oglądać głównie jej portrety. Ostatnio jednak pokazała najnowsze fotografie swojego syna i swojej mamy. Wszystko to z okazji 80. urodzin seniorki.

Kadry, które pojawiły się w social mediach, wywołały spore zamieszanie wśród fanów gwiazdy. Spójrzcie tylko na jej mamę. Czy ona wygląda na swój wiek?

Rzadko pokazuję rodzinę i pilnuję tej zasady, ale są momenty szczególne, gdy od niej odstępuję. Tak było w miniony weekend. Nasza zawsze pogodna i uśmiechnięta mama babcia świętowała swoje 80. urodziny. A nam udało się sprawić jej niespodziankę.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie mogą uwierzyć, że starsza pani ma już tyle lat. Wielu dawało jej przynajmniej o 20 mniej.

  • Przepraszam … 60. czy 80. To chyba jakaś pomyłka. Ta Pani ma Max 60. Samych wspaniałości !!!
  • Śliczna mama, córka i syn.
  • To niemożliwe, że 80!!! Chyba 60. Wszystkiego dobrego dla mamy.
  • Już wiadomo po kim ma Pani dobre geny. Mama wygląda na 20 lat mniej.

W tym przypadku zdecydowanie zgadzamy się z komentującymi. Mama Anety Kręglickiej to zjawiskowo piękna kobieta. Już chyba wiadomo, po kim jedyna polska Miss Świata odziedziczyła urodę.

Oczywiście dołączamy się również do wszystkich urodzinowych życzeń.


Aneta Kręglicka pokazała mamę

Aneta Kręglicka pokazała mamę

Aneta Kręglicka pokazała mamę

Aneta Kręglicka pokazała mamę

Aneta Kręglicka pokazała mamę

Aneta Kręglicka pokazała mamę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×