Zjawiskowo piękna Aneta Kręglicka szykowała się na Eurowizję! Miała już nawet piękną piosenkę! [WIDEO]

Aneta Kręglicka Eurowizja

Aneta Kręglicka Eurowizja

Aneta Kręglicka miała jechać na Eurowizję

Mało kto o tym wie, ale na początku lat 90., gdy Polska debiutowała na Eurowizji, jedną z pierwszych naszych reprezentantek miała być Aneta Kręglicka. Piękna miss była wówczas rozchwytywana, a wszystko za sprawą prestiżowego tytułu Miss World, który wywalczyła w 1989 roku.

Z opowieści Anety wiemy, że ponad 20 lat temu została zaproszona na spotkanie zorganizowane przez TVP i jedną z wytwórni płytowych. Piosenkę dla Kręglickiej na Eurowizję skomponował m.in. tata Natalii Kukulskiej, który przyznał, że gwiazda ma genialny słuch i piękną barwę głosu. Ostatecznie jednak, młodziutka wówczas miss, wycofała się z pomysłu reprezentowania Polski i skupiła się na rozwijaniu swojej fundacji. Czy dzisiaj Aneta podjęłaby się takiego wyzwania?

Nie, ja już takie rzeczy mam za sobą, więc raczej… Nie raczej, nawet na pewno nie przyjęłabym udziału w podobnych programach. Nie wiem w ogóle czy ktoś chciałby mnie słuchać – wyznała gwiazda w rozmowie z naszym reporterem.

Kręglicka przyznała, że choć może pochwalić się świetnym wokalem, nie czuje się pewnie na scenie:

Głos mam niezły, tylko żeby dobrze śpiewać to trzeba głos ćwiczyć, a ja nie ćwiczyłam go nigdy. Powiem szczerze, że tego typu kariera… Musiałabym mieć głos jak dzwon, jakbym miała głos jak Celine Dion albo Mariah Carey to może wtedy bym się pokusiła, ale takiego głosu nie mam, więc na pewno nie miałabym odwagi żeby to robić – skwitowała temat Aneta.

Jak myślicie, czy Aneta Kręglicka na Eurowizji poradziłaby sobie jeszcze lepiej niż np. Edyta Górniak, która w 1994 roku zajęła drugie miejsce?

Ukochany przez Polaków gwiazdor Eurowizji pokazał swój luksusowy apartament! Mieszka jak prawdziwy król!

Niewiarygodne! Piękna triumfatorka Eurowizji obcięła swoje długie włosy! Teraz można ją pomylić z Sinéad O’Connor!

Fani Eurowizji w żałobie. Nie żyje jedna z najsłynniejszych zwyciężczyń konkursu. Przegrała walkę z nowotworem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×