Koronawirus napędził stracha Agacie i Andrzejowi Dudom. Chodzi o Kingę

Agata i Andrzej Duda

Agata i Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda są zaniepokojeni o swoją córkę. Kinga Duda przebywa w Londynie, gdzie liczba chorych na COVID-19 rośnie w zastraszającym tempie.

Kinga Duda to świetnie zapowiadająca się prawniczka. Przez trzy miesiące pracowała w jednej z warszawskiej kancelarii, gdzie wykonywała zawód młodszego prawnika. Chociaż osoby pracujące na tym stanowisku mogą zarabiać nawet do 7 tysięcy złotych, zrezygnowała i wyprowadziła się z kraju. Spakowała walizki i przeprowadziła się do Londynu, gdzie dostała staż w jednej z prestiżowych kancelarii.

Andrzej Duda i Agata Duda martwią się o córkę. Dlaczego?

Chociaż na świecie panuje pandemia koronawirusa, a tysiące osób wróciło do Polski, wśród nich nie było Kingi Dudy. Córka prezydenta postanowiła dokończyć staż, czym podobno zaniepokoiła swoich bliskich. Nie tylko nie spędzili z nią Wielkanocy, ale także nie wiedzą, kiedy wróci:

W obecnej sytuacji nie wiadomo, kiedy wróci — mówi tygodnikowi „Dobry Tydzień” prof. Jan Duda.

Kinga Duda - Wielkanoc 2017

Kinga Duda nie wróciła do domu na Wielkanoc. Kiedy wróci do Polski?

Rodzina, w tym prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata, jest z Kingą w stałym kontakcie. Dzwoni do nich regularnie i uspakaja, że wszystko w porządku. Tygodnik donosi, że córka prezydenta pracuje zdalnie i przestrzega wszelkich zaleceń, by zapewnić bezpieczeństwo:

To rozsądna dziewczyna, wie, jak o siebie zadbać — dodaje jej dziadek.

O tym, że Kinga jest rozsądna, nie ma wątpliwości także jej ojciec. Niedawno prezydent w rozmowie z internautami zapytany o to, czy jego córka ma chłopaka powiedział:

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować – odpowiedział rozbawiony prezydent.

Warto dodać, że liczba zakażonych COVID-19 w Wielkiej Brytanii wynosi obecnie prawie 89 tysięcy, wśród nich ponad 11 tysięcy to ofiary śmiertelne.

Zobacz także: Agata Duda złamała zasady kwarantanny? Kancelaria oficjalnie komentuje. Zrobiło się gorąco


Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda i Bartłomiej Staszczak zaręczyli się

Kinga Duda i Bartłomiej Staszczak zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×