Coraz odważniejsze zdjęcia Allana Krupy z partnerką! Tym razem pokazali się w domowym zaciszu. To tak mieszka syn Edyty?

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa zamieścił nowe zdjęcie z dziewczyną. Tym razem para zapozowała w domowym zaciszu. Ubrani w wygodne stroje zrobili selfie, na którym można zauważyć wnętrze mieszkania. Czyżby tak urządził się syn Edyty Górniak?

Allan Krupa w tym roku wkroczył w dorosłe życie i zrobił to z przytupem. Z okazji 18. urodzin wydał swój pierwszy singiel Lambada, który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy. Wielu internautów dostrzegło we wschodzącej gwieździe rapu podobieństwo do weterana tego gatunku na polskiej scenie, czyli Maty.

Kariera nastolatka kwitnie, podobnie jak życie uczuciowe. Od niedawna syn Edyty Górniak widywany jest w towarzystwie nowej wybranki. Jego serce skradła ślicznotka, która stała się łakomym kąskiem dla paparazzi. Ostatnio tabloidy obiegły zdjęcia Allana wymieniającego się czułościami ze swoją wybranką pod jednym ze stołecznych klubów, w którym rozkręcał imprezę jako dj.

Edyta trzyma kciuki za ich miłość, o czym niedawno mówiła Super Expressowi:

Wygląda na to, że oboje są przy sobie szczęśliwi. Oczywiście przez to jest go dla mnie coraz mniej i muszę się do tego przyzwyczajać, bo jest to zupełnie nowe uczucie dla mamy… Ale chyba to także pozwoliło mi przedłużyć moją podróż. Jestem z powodu ich obojga bardzo szczęśliwa. Niech im się darzy!

Sam Krupa zdążył już umieścić kilka romantycznych fotek we dwoje w sieci. Dziś przyszła pora na kolejną.

Allan Krupa z dziewczyną w domowym zaciszu

Na Instagramie syna Edyty pojawiła się galeria zdjęć zwieńczona selfie Allana z ukochaną. Para pozuje ubrana w dres. Dziewczyna młodego rapera trzyma telefon w taki sposób, by zasłaniał jej twarz. Najwyraźniej woli pozostać anonimowa dla mediów i internautów, którzy podglądają poczynania Krupy w sieci.

W lustrze, do którego zapozowali zakochani, odbijają się wnętrza mieszkania, w którym przebywali. Widać m.in. jasne ściany, zawieszoną nisko lampę i szafki, na których stoją podręczne rzeczy. Niewykluczone, że to właśnie w takich warunkach na co dzień żyje Allan, który wynajmuje mieszkanie w Warszawie.

https://www.instagram.com/p/CkOU_YSIpaI/

Swoją publikacją 18-latek zapowiada kolejne utwory. Kto wie, może w jednym z nich zarapuje o miłości do swojej wybranki, tak jak to zrobili Taco Hemingway czy Quebonafide?


Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa i Nerwus – okładka singla Dżentelmen

Allan Krupa i Nerwus – okładka singla Dżentelmen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×