Szukaj

Święta Alicji Bachledy-Curuś w Polsce. Bajeczne zdjęcia i… nowy partner? Co tym razem pokazała gwiazda?

Alicja Bachleda-Curuś – święta 2019 w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś – święta 2019 w Polsce

Alicja Bachelda-Curuś chwali się świętami w rodzinnym domu w Zakopanem. Ale po jej nowym partnerze ani widu ani słychu. Specjalnie ukrywa go przed światem, czy jednak coś poszło nie tak i zrezygnowała z przedstawienia go rodzicom?

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka na co dzień w Los Angeles. To tam rozwija się jej aktorska kariera, tam też jej ukochany jedynak, syn Henry, ze związku z hollywoodzkim aktorem Colinem Farrellem, ma swoich kolegów i szkołę.

Święta Alicji Bachledy-Curuś w Polsce. Z kim je spędza?

Ale gwiazda nie ukrywa, że tęskni za Polską, zwłaszcza, gdy zbliża się ten jedyny, wyjątkowy czas w roku, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Co roku przyjeżdża więc do Polski, by celebrować je z najbliższymi. Ale jeszcze tydzień temu wiele wskazywało na to, że w tym roku  jej się to nie uda, bo na  Instagram wrzuciła film z Los Angeles ze sztucznym śniegiem.

Jak się nie ma, co się lubi… – napisała pod nim.

Jednak dzisiaj może już własnoręcznie ulepić bałwana, jeśli tylko najdzie ją taka ochota. Gwiazda jednak jest w Polsce, a konkretnie w Zakopanem, gdzie akurat śniegu jest aktualnie w bród. Wybrała się także do Doliny Chochołowskiej, czym pochwaliła się na Instagramie.

Chochołowska. Polskie góry mają w sobie magię! – napisała wyraźnie podekscytowana.

Jednak największe wzruszenie wywołało w niej świętowanie z rodziną.

Jak dobrze być w domu, i to w taki dzień! Pięknych i rodzinnych Świąt, niech się spełniają marzenia i plany. Zdrowia i radości! – napisała na Instagramie, publikując zdjęcie zza przepięknie nakrytego świątecznie stołu.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś imprezuje z laureatką Oscara! Polka spotkała się z gwiazdą największych kinowych hitów. Wiemy, o czym rozmawiały

Alicja Bachleda-Curuś: nowy partner towarzyszy jej w święta?

Nie wiadomo jednak czy w tych szczególnych dniach ma u swego boku obecnego życiowego partnera, tak jak podobno planowała. Bo na żadnym ze zdjęć on jej nie towarzyszy. Ale może to wynikać z tego, że od jakiegoś czasu gwiazda bardzo niechętnie dzieli się informacjami na temat swego życia osobistego.

O jej obecnym partnerze wiadomo tylko tyle, że poznali się pod koniec 2018 roku – w Los Angeles, w dzielnicy Silver Lake. I na razie w Polsce byli razem widziani tylko raz. Przystojny brunet towarzyszył Alicji podczas mszy żałobnej w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu tego roku.

Czy spędzili razem Święta Bożego Narodzenia? Odpowiedź na to pytanie zna sama Ala i jej najbliżsi.

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka


Alicja Bachleda-Curuś spędza święta w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś spędza święta w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś – święta Bożego Narodzenia 2019

Alicja Bachleda-Curuś – święta Bożego Narodzenia 2019

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zabawy w śniegu

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zabawy w śniegu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×