Alicja Bachleda-Curuś została matką chrzestną! Brat gwiazdy został ojcem

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś bardzo długo czekała na tę chwilę. Jednak w końcu, gdy ta nadeszła, aktorka bez chwili zawahania się powiedziała: "tak!".

Alicja Balcheda-Curuś jest osobą niezwykle związana z rodziną. Miała jedno skryte marzenie, jednak nie do końca była pewna, czy się ono spełni. Okazuje się, że w końcu się doczekała i wszystko poszło po dobrej myśli aktorki. Jej brat obdarzył ją wielkim zaufaniem i poprosił, by została matką chrzestną jego dziecka. Jednak z powodu pandemii koronawirusa gwiazda nie może przybyć do Polski, z wizytą musi jeszcze trochę poczekać.

Alicja Bachleda-Curuś zostanie matką chrzestną

Starszy brat aktorki – Tadeusz, poprosił ją o bycie matką chrzestną dla swojego synka, małego Tadzia. Alicja cieszy się z tej prośby, tym bardziej że brat jest również ojcem chrzestnym jej syna, Henry’ego. Czyli wreszcie poukładało się tak, jak sobie to wymarzyła.

Kilka lat temu mężczyzna był związany z Miss Polonia 2010 – Pauliną Krupińska, jednak niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Każde z nich poszło w swoją stronę. Jego eks wybrała na męża Sebastiana Karpiel-Bułecka, z kolei sam Tadeusz, który jest pilotem, swoją miłość poznał w pracy.

Mama Alicji Bachledy-Curuś cieszy się ze szczęścia córki

Mama Alicji niezmiernie cieszy się z wieści, jakie do niej dotarły. Mocno wierzy także w to, że jej syn w końcu postanowi wziąć ślub ze swoją partnerką, a następnie namówi do tego także swoją siostrę. Przypomnijmy, że Alicja jest już zaręczona ze swoim zagranicznym partnerem. Przyznała się do tego w rozmowie z Jastrząb Post.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała Bachleda-Curuś w rozmowie z Jastrząb Post.

Pani Lidia dobrze wie, że zarówno syna jak i córkę bardzo ciężko jest namówić do czegokolwiek. Oboje mają swoje zdania:

Oboje są uparci i zawsze robią wszystko, żeby osiągnąć swój cel, zrealizować swoje marzenie – zdradza w rozmowie w Na żywo.

Sama Alicja o swoim bracie mówiła następująco:

Tadeusz jest równie niepokorną duszą i romantykiem jak ja. W związkach oboje dążymy do ideału, co bywa złudne.

Które z nich pierwsze zdecyduje się na ślub? Jest bardzo ciężko to określić, jednak zanim to nastąpi, Alicja musi zmierzyć się z rolą matki chrzestnej. Jesteśmy pewni, że zda ten egzamin doskonale.


Alicja Bachleda-Curuś z synem

Alicja Bachleda-Curuś z synem

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Paulina Krupińska o związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem

Paulina Krupińska o związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×