Natalia Kukulska ma nową słuchaczkę. To międzynarodowa gwiazda R&B! Sfotografowano ją z płytą Polki w dłoniach

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Ale numer! Międzynarodowa gwiazda została sfotografowana z płytą Natalii Kukulskiej. To wielki powód do dumy dla polskiej gwiazdy. O kogo chodzi?

Natalia Kukulska to gwiazda, którą zna każdy. Talent odziedziczyła po mamie, Annie Jantar, która zginęła w tragicznym wypadku. Dotychczas wokalistka wydała kilkanaście albumów i jeszcze więcej singli. Sukces odniosła też w życiu prywatnym.

W 2000 roku sformalizowała związek z  Michałem Dąbrówką. Para doczekała się razem trojga dzieci: JanaAnny Laury. Ostatnio po raz pierwszy pokazała twarz najmłodszej córki. Dziewczynka ma teraz pięć lat i raczej jest trzymana z dala od show-biznesu.

Dziś mama małej Laury pochwaliła się wielkim sukcesem.

Natalia Kukulska chwali się kolejnym osiągnięciem

Na profilu Natalii na Instagramie znalazło się zdjęcie Alicii Keys, która trzyma jej płytę, Czułe struny. Dumna Polka wyjaśniła, w jaki sposób zdobyła nową słuchaczkę.

Czy widzicie, co Alicia Keys trzyma w rękach? Tak – to mój album „Czułe struny” Nie muszę wam pisać jaka to dla mnie radocha i zaskoczenie. Historia tego zdjęcia jest bardzo miła. Alicia dostała ten album w prezencie od jednej z osób, z jej otoczenia – prawdopodobnie polskiej ekipy, która pracowała przy ostatnim koncercie w Krakowie. Osoba ta, wiedząc, że Alicja jest fanką Chopina podarowała jej tę płytę (album stworzono do muzyki wielkiego kompozytora – przyp. red.). Podobno moja idolka powiedziała, że jak tylko znajdzie odtwarzacz to posłucha. A może sięgnie do streamingu…??? – wytłumaczyła.

I dodała:

Powiem szczerze, byłabym przeszczęśliwa, ale sam fakt że ma ten album w swoim posiadaniu zrobił mi dzień! Dziękuję za tą niespodziankę. Czaaaaaddddd!!!

Kim jest Alicia Keys?

Keys w ostatnią niedzielę wystąpiła przed polskimi fanami w Krakowie. Wokalistka R&B ma status międzynarodowej gwiazdy. Jej dzieła zostały kilkukrotnie wyróżnione nagrodami Grammy. Dotychczas ukazało się osiem albumów studyjnych Amerykanki, z których wszystkie osiągnęły przyzwoite wyniki sprzedażowe na niemal całym świecie.

Poniżej zamieszczamy kilka największych przebojów wokalistki.

Myślicie, że Alicia Keys polubi piosenki Natalii Kukulskiej?


Alicia Keys z płytą Natalii Kukulskiej

Alicia Keys z płytą Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Natalia Kukulska pochwaliła się synem

Alicia Keys – MET Gala 2022, kreacja: Ralph Lauren

Alicia Keys – MET Gala 2022, kreacja: Ralph Lauren

Komentarze

 • Gośćseldi pisze:

  Won z ta pseudogeizda

 • Gość pisze:

  Tez mi coś . Pewnie ktoś dał Alicji ta plyte do ręki i poprosił o zapozowanie do zdjęcia. Ustawka i tyle !

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Prostacka ustawka, Keys pewnie też woli oryginał niż, przynajmniej dla siebie, płytę DEMO NO NAME. Bo właśnie tak nasi artyści są postrzegani w świecie. No i redaktorom polecam pisać „sprawił jej frajdę” , bo właśnie to oznacza angielskie „to make sb’s day”

 • Gość pisze:

  Zrobił jej dzień????? CO TO ZNACZY?

 • Gość pisze:

  Ciekawa jestem czy ta płyta przypadnie jej do gustu. Ja jednak wolę Chopina w oryginale.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×