NewsyNatalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki. Są podobne?

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki. Są podobne?

Natalia Kukulska (fot. Instagram)
Natalia Kukulska (fot. Instagram)

22.10.2023 17:15, aktual.: 22.10.2023 19:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Kukulska w 2000 roku sformalizowała relację z perkusistą Michałem Dąbrówką. Para w tym samym roku przywitała na świecie pierwsze dziecko – syna Jana. Pięć lat później Natalia urodziła Annę. W 2017 roku do rodzeństwa dołączyła najmłodsza Laura.

Dumna matka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych swoje starsze dzieci. Jan studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach, o czym opowiedział w "Dzień Dobry TVN".

Poszedłem na perkusję klasyczną orkiestrową, czyli instrumenty perkusyjne, to jest: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja – ujawnił w programie.

Ania we wrześniu wyjechała na studia do Zjednoczonego Królestwa.

W drodze po marzenia... London is calling! Powodzenia, córeczko! Hasła musicalu Moulin Rouge – beauty, truth, freedom i love – czy może być lepsze przesłanie? – pochwaliła Natalia córkę, gdy wraz z Michałem odstawiła ją za granicę.

Najrzadszą gościnią na profilach społecznościowych mamy jest za to Laura. Córka Anny Jantar, w trosce bezpieczeństwo 6-latki, rzadko ją pokazuje.

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki

22 października Kukulska zrobiła wyjątek i udostępniła na Instagramie zdjęcie u boku Michała i Laury. Na wakacyjnym kadrze widać twarz dziewczynki, którą jedynie lekko zasłaniają okulary przeciwsłoneczne. W opisie kadru piosenkarka napisała:

Jestem trochę „jesieniarą”, ale gdyby tak ta chwila ze zdjęcia z przedwczoraj mogła trwać dłużej... Życzę pięknej jesieni, przesyłając resztki lata.
  • Natalia Kukulska
  • Natalia Kukulska
  • Natalia Kukulska
  • Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki (fot. Instagram)
  • Natalia Kukulską z młodszą córką. Jak wyglądają?
  • Natalia Kukulska pokazała młodszą córkę
  • Natalia Kukulską z młodszą córką. Jak wyglądają?
[1/7] Natalia Kukulska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także