Ola Żebrowska bez skrępowania pokazała fałdki. Na taki akt odwagi tylko ona mogła sobie pozwolić

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska opublikowała zdjęcia w bikini. Pokazała, jak wygląda bez retuszu i bez skrępowania zaprezentowała światu fałdki.

Aleksandra Żebrowska rok temu w czerwcu urodziła trzecie dziecko. Razem z Michałem Żebrowskim powitali na świecie syna – Feliksa. Od tamtej pory stała się popularną instamamą, nastawioną na przełamywanie macierzyńskiego tabu i poruszanie nawet najtrudniejszych tematów.

Przed porodem wyznała, że ma za sobą kilka poronień. Zanim udało jej się szczęśliwie donosić trzeciego syna, musiała usunąć ciążę pozamaciczną. Dzięki szczerej i bezkompromisowej postawie Aleksandra Żebrowska zdobyła sporą popularność w social mediach, stając się ulubienicą matek ceniących sobie autentyzm, o który coraz trudniej w wyidealizowanym świecie social mediów.

Zobacz: Żebrowska publicznie zakłada majtki i mocno nagina regulamin IG. Gorące wideo wywołało lawinę komentarzy

W najnowszym poście Ola pokazał fałdki. Bez skrępowania zaprezentowała ciało bez retuszu.

Aleksandra Żebrowska pokazała fałdki

Ola Żebrowska szturmem podbiła serca użytkowników Instagrama i ciągle zdobywa nowych wielbicieli jej niebanalnego poczucia humoru i zdrowego dystansu do otaczającego ją świata. Obecnie jej profil obserwuje ponad 140 tys. internautów. To dla nich publikuje nowe treści, a każda zawiera jakieś głębsze, bardziej lub mniej ukryte przesłanie.

Aleksandra ostatnio zaangażowała się w kampanię, która ma na celu odczarowanie filtrów i negowanie wszelkiego rodzaju ingerencji i przeróbek zdjęć publikowanych w sieci. To szkodliwe zjawisko, które pojawiło się w social mediach, nie sprzyja, delikatnie rzecz ujmując, dobremu samopoczuciu użytkowników.

Sama daje dobry przykład i jej publikacje pełne są nieretuszowanych fotografii. Właśnie wrzuciła post, w którym pokazała swoje ujęcia w bikini.

Jak zakładam stanik? – ostatnio przez głowę – napisała, bo jej post dotyczy wygodnych kostiumów kąpielowych.

Nie byłaby sobą, gdyby nie nawiązała do hejtu, z którym ostatnio się rozprawiła:

Moje ulubione braletki #bimbyandroy są z materiału podobnego do kostiumów kąpielowych, elastyczne, szybko-schnące, miękkie, bez fiszbin ani zapięć – zakłada się je jak topy (może #tutorial stara babo pustaku jeden ze słomą w głowie zamiast mózgu??) (…) – napisała.

Nie mniejszą uwagę niż rekomendowane bikini, uwagę przyciągają niepozowane zdjęcia Oli. Nie ukrywa, że jej ciało jeszcze nie wróciło do formy sprzed trzeciej ciąży. Rzadko która celebrytka ma tyle odwagi, żeby bez skrępowania pokazać fałdki.

W przeciwieństwie do wielu showbiznesowych matek Żebrowska nie prześciga się w powrocie do płaskiego brzucha i śmiało eksponuje niedoskonałości.


Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska wbiła się w dżinsy sprzed ciąży

Ola Żebrowska wbiła się w dżinsy sprzed ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×