Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w rozkosznej wiosennej sesji z mężem i córką. Fani piszą o drugim bobasku

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się na Instagramie rodzinną sielanką i piękną wspólna fotografia. Na jej filozoficzne wywody o szczęściu i jego pełni fanki mają jedną odpowiedź. Jaką?
Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska kwarantannę spędza rodzinnie – bawi się z córką, gotuje i tańczy z mężem. Nie zapomina przy tym o służbowych obowiązkach. Pracuje nowo urządzonym biurze, którym pochwaliła się w sieci. Od niedawna mieszkają w nowym domu, którym cieszą się podczas izolacji. Jak zdradziła już jakiś czas temu tancerka, znajduje się w spokojnej okolicy, gdzie jest dużo terenów zalesionych bez ludzi, dzięki czemu mogą korzystać ze spacerów w pięknym otoczeniu.

Kaczorowska chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami na swoim Isntagramie. Właśnie opublikowała kolejną, uroczą fotografię, która była tłem do rozważań na temat szczęścia.

Agnieszka Kaczorowska z córką i mężem w pięknej sesji

Kaczorowska pokazała zdjęcie z sesji, jaką niedawno miała jej rodzina. Znamy już z poprzednich postów jej piękną sukienkę i dopasowaną do niej spódniczkę Emilki. Cudowne ujęcie pokazuje szczęśliwą rodzinę, wszyscy uśmiechnięci, a dobra energia aż wibruje.

Fotografii towarzyszyły rozważania tancerki na temat szczęścia i spełniania marzeń. Okazuje się, że Agnieszka tak właśnie sobie wszystko wymyśliła, że przed trzydziestką będzie miała już rodzinę i mnóstwo miłości.

Radość. Spełnienie. Szczęście. Codzienność. #Pelakowelove
Tak właśnie w marzeniach moje życie miało wyglądać przed 30stką… a jeszcze mam dwa latka. Co jeszcze pięknego się wydarzy?#kochamżyć – napisała.

W poście aktorki pojawiło się także pytanie o to, co ją jeszcze pięknego czeka za przysłowiowym rogiem. Jej fanki nie mają wątpliwości.

  • Kolejna dzidzia.
  • Kolejny mały słodki Bąbel?
  • Drugi bobas.
  • Mi też na myśl przyszła druga dzidzia
  • Drugiego bobasa życzymy – piszą internautki.

Być może ten post będzie proroczy?


Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Agnieszka Kaczorowska z Emilką

Agnieszka Kaczorowska z Emilką

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na spacerze. Fot. fotografie_eweliny

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na spacerze. Fot. fotografie_eweliny

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×